W Internecie pojawiły się informacje, że Alec Baldwin i jego żona Hilaria spełnili niedawno rytuał chrztu drugiego wspólnego dziecka, syna Rafaela.

Zdjęcia sakramentu ukazały się na osobistej stronie aktora na Instagramie.

Jak wiecie, starszy z dynastii Baldwin nie może znieść paparazzi. Z tego powodu aktor upewnił się, że nie ma żadnych reporterów przy chrzcie w świątyni, a wydarzenie to odbywało się w wąskim kręgu najbliższych.

Podpis pod wyborem zdjęć brzmi: "Chrzest mojego syna. Cóż za niesamowity dzień! ". Mały Rafael ubrany jest w śliczną sukienkę do chrztu z koronką, jak prawdziwy książę.

Szczęście bycia ojcem

Fotografie pokazują, że rodzice są zadowoleni z okruszków Rafaelita. Jednak sądząc po wyrazie twarzy Baldwina, rola odpowiedzialnego ojca nie jest dla niego łatwa - bardzo się martwi.

Przypomnijmy, że ojciec Alec był dość późno, kiedy skończył 54 lat. Jego najstarsza córka, wspólne dziecko z Kim Basinger, jest już zadowolona z dorosłego. Airland ma 20 lat i ona i jej ojciec mają mieszane uczucia.

Czytaj także
  • 17 celebrytów, którzy roztrwonili swoje miliony
  • 15 gwiazd, które straciły cały stan
  • Czarna wytwórnia: 14 aktorów, których karierę zepsuł Oscar

Hilary Thomas i Alec Baldwin pobrali się trzy i pół roku temu, a latem 2013 roku para miała córkę, Carmen, Malish Rafaelito nadal jest dzieckiem, urodził się 7 miesięcy temu. Rodzice nazywają swojego chłopca nie inaczej niż "mój Rafaelito" i "mój przystojny".

Hilaria powiedziała, że ​​Alec jest po prostu cudownym ojcem, narodziny jego syna pozwoliły mu poczuć szczęście ojcostwa w zupełnie nowy sposób.

Крестины крошки Рафаэля Сладкий малыш! Любимые женщины Алека Болдуина: дочь Кармен и супруга Хилария