Jeśli stan umysłu Gigi Hadid po zerwaniu z chłopakiem nie wywołuje strachu u fanów, niepokoi nastrój Zeyn Malik, która boleśnie doświadcza rozstania z top modelką. Pomimo faktu, że para nie jest już razem, muzyk nadal poświęca tatuaż swojej byłej dziewczynie ...

W pamięci powieści

25-letni Zayn Malik ostatecznie opuścił dom, gdzie usiadł po wieści o końcu romansu z 22-letnią Gigi Hadid. Były wokalista One Direction odwiedził salon tatuażu, o czym poinformowali subskrybenci serwisu Instagram.

Пара Джиджи Хадид и Зейн Малик

Gigi Hadid i Zayn Malik

Muzyk dodał kilka nowych zdjęć do swojej kolekcji rysunków na ciele. Na jednej ze zdjęć z Zane pracuje tatuujący artysta, wyczarowując obraz na piersi, na drugim obrazie znajduje się skończony tatuaż na karku - czarna róża z kolcami.

Зейн Малик в тату-салоне

Zdjęcia z Instagramu Zeyna Malika

Фотографии из Instagram Зейна Малика

Muzyk już "chodził" po tatuażu na trawniku swojego domu w Miami, gdzie został schwytany bez koszuli.

Зейн Малик в субботу

Zayn Malik w sobotę

Jak terapia sztuką

Malik nie skomentował, ale użytkownicy są pewni, że zdjęcie jest poświęcone Hadidowi, i zostało zrobione na pamiątkę ich powieści i niespełnionych marzeń. Nie ukrywa, że ​​cierpi z powodu rozstania z ukochaną, co nie miało miejsca z jego inicjatywy.

Джиджи Хадид и Зейн Малик

Gigi Hadid i Zayn Malik

Według wtajemniczonych, to Gigi zdecydowała się na kropkę. Miłośnicy, pasjonujący się pracą, prawie się nie widzieli, a uczucia dziewczyny zanikły.

Джиджи Хадид в четверг

Gigi Hadid w czwartek

Czytaj także
  • Zeyn Malik podziękował Gigi Hadid za jego miłość i nakręcił nowe wideo
  • Gigi Hadid pojawiła się publicznie w prowokacyjnej bluzie z wizerunkiem Cara Delevingne
  • Teraz zielony: Zayn Malik farbował włosy

Ogon szczura

Dyskutując o tatuażu, internauci odkryli, że nowy tatuaż piosenkarza nie jest zbyt udany. Już łodyga róży przypominała im ogon gryzonia. W przypadku, gdy Zayn wyhoduje włosy, które ukryją obraz kwiatu, podobieństwo do mysiego ogona będzie jeszcze większe.