Z kim po prostu nie przypisano powieści nietracącej hollywoodzkiej piękności Elizabeth Hurley. Ostatnio w prasie pojawiła się informacja o swoim nowym chłopaku. Media twierdziły, że chevrolierka aktorki była nikim innym jak byłym małżonkiem Yolandy Foster. Nikt nie spodziewał się, że te pogłoski zostaną potwierdzone ...

Włoski romantyczny

Utrapienie w życiu osobistym 52-letniej Elizabeth Hurley dobiegło końca. We wtorek aktorka została zauważona w towarzystwie kanadyjskiego producenta i kompozytora, 68-letniego Davida Fostera, który wcześniej był ojczymem supermodelki Belli i Gigi Hadid, poślubił ich matkę Yolandę. Para uderzyła w paparazzi na lotnisku w Olbii na Sardynii, kierując się do prywatnego odrzutowca.

Элизабет Херли и Дэвид Фостер в аэропорту

Elizabeth Hurley i David Foster na lotnisku

Пара Элизабет Херли, Дэвид ФостерГолубки Элизабет Херли и Дэвид ФостерЭлизабет Херли и Дэвид Фостер садятся в самолет

Hurley, ubrana w kwiecistą bluzkę bez rękawów schowaną w obcisłe dżinsy, uśmiechnęła się lekko, a zwycięzca 14 nagród Grammy przyniósł jej torbę. Nawet wygląd soczewek fotograficznych nie zepsuł dobrego humoru aktorki, ale jako producent wyglądał na nieco spiętego.

Актриса Элизабет Херли

Elizabeth Hurley

Продюсер Дэвид Фостер

David popiera

Kolejne potwierdzenie

W przeddzień na Instagramie Elizabeth i David wykonali kilka uderzeń, które wskazywały, że razem odpoczywają. Na zdjęciach gołębie nie stanowią duetu, ale wnętrze jachtu i pejzaż morski w kadrze są takie same.

Фото Элизабет Херли в Instagram

Zdjęcie Elizabeth Hurley na Instagramie

Фото Элизабет Херли с роскошной яхты в InstagramФото Дэвида Фостера с Италии в Instagram

Zdjęcie Davida Fostera z Włoch na Instagramie

Hurley i Foster do tej pory powstrzymują się od komentowania, ale trudno uwierzyć w przyjazną jedność tych dwóch wolnych ludzi.

Czytaj także
  • Fan Elizabeth Hurley skrytykowała ją za bycie zbyt szczerą w urodziny jej syna
  • 57-letni Hugh Grant po raz piąty został ojcem
  • Imię nowego chłopaka imieniem Yolanda Hadid

Przypomnijmy, ostatni poważny związek Hurley miał romans ze sportowcem Shane Warn, który zakończył się w 2013 roku. Foster, w maju rozwiódł się z aktorką Yolandą Foster (Hadid), z którą nie mieszkał od 2015 roku.

Иоланда и Дэвид Фостер

Yolanda i David Foster

Элизабет Херли и Шейн Уорн

Elizabeth Hurley i Shane Warne