Słynna 52-letnia brytyjska aktorka Elizabeth Hurley ostatnio wydała dość interesujące oświadczenie. W wywiadzie dla The Daily Telegraph gwiazda filmów "Oszuści" i "Oślepieni pragnieniami" powiedziała, że ​​nie chce, aby jej 15-letni syn Damian stał się sławnym aktorem.

Дэмиан и Элизабет Херли

Damian i Elizabeth Hurley

Praca w serii "The Royals"

Fakt, że w filmografii Hurleya dość imponująca liczba obrazów, znanych od dawna. Aktorka wielokrotnie mówiła, że ​​aktorstwo - sens jej życia i innych zawodów, których ona nie potrzebuje. Po takich głośnych wypowiedziach nikt nie wątpił, że jej jedyny syn, Damian, również zostanie gwiazdą ekranową, ale okazało się to nie takie proste. Ta Elizabeth powiedziała w wywiadzie dla dziennikarza zagranicznej publikacji The Daily Telegraph:

"Dlaczego wszyscy myślą, że sławny aktor jest bardzo dobry? Tutaj, na przykład, nie chcę mojego syna takiego udziału. Jeśli chodzi o mnie, istnieje wiele innych wspaniałych zawodów, na przykład lekarz. Świetne aktorstwo zawsze wiąże się z ciągłym stresem. A teraz mówię nie tylko o filmowaniu, podróżowaniu, ale także o tym, że popularność nie da prawa do wolności i normalnego życia poza domem. Gdziekolwiek pójdziesz po podążaniu za paparazzi, a to jest ogromny stres. Teraz Damian zagrał w serialu i czuje się całkiem dobrze wśród aktorów. Najbardziej obawiam się, że mój syn nie będzie chciał wyjść z tego środowiska ".
Элизабет не хочет, чтобы сын стал актером

Przypomnijmy, że Damian rozpoczął karierę aktorską w 2016 roku. Został zatwierdzony do roli księcia Hansela von Lichtensteina w filmie telewizyjnym "Członkowie rodziny królewskiej". Najciekawszą rzeczą jest to, że główna rola w tej kasecie grana jest przez jego matkę Elżbietę Hurley, a serial okazał się tak udany, że teraz kręci 4 sezon.

Актерский состав сериала «Члены королевской семьи»

Odlew z serii "The Royals"

Czytaj także
  • Fan Elizabeth Hurley skrytykowała ją za bycie zbyt szczerą w urodziny jej syna
  • 57-letni Hugh Grant po raz piąty został ojcem
  • 52-letnia Elizabeth Hurley pokazała imponującą figurę bikini

Damian nie zdecydował się na przyszły zawód

Po tym jak syn Hurley zaczął pojawiać się na dużych ekranach, dziennikarze "zasypywali" faceta pytaniami o jego przyszły zawód. W jednym z wywiadów Damian przy tej okazji powiedział te słowa:

"Teraz bardzo trudno mi mówić o tym, kim chcę się w przyszłości zobaczyć. Może zostanę aktorem, ale może nie. Teraz ważne jest, aby ukończyć szkołę i uzyskać dyplom, a potem będę zdeterminowany z kolegium.

Jeśli mówimy o kinie, to lubię działać w filmach. Poza tym moje dzieciństwo upłynęło w kręgu znanych aktorów i zawsze zazdrościłem im życia. Być może komunikacja z nimi miała tak silny wpływ na mój światopogląd ".

Дэмиан не определился с будущей профессией

Przy okazji, Damien naprawdę dorastał w aktorstwie. Pomimo tego, że ojciec chłopca jest multimilionerem Steve'em Bingiem, wciąż nie rozpoznał jego ojcostwa iw żaden sposób nie ingeruje w wychowanie i życie dorosłego syna. Jego ojciec, Damian, uważa aktora Hugh Granta, z którym jego matka od dawna się spotyka. To on mocno wspierał Elizabeth, gdy była w ciąży, a także po narodzinach jej syna. Ponadto wiadomo, że Hugh został ojcem chrzestnym Damiana.

Дэмиан Херли вырос в актерской средеДэмиан Херли и Хью Грант

Damian Hurley i Hugh Grant