W nowej serii reality show "I'm A Celebrity", ex-narzeczona angielska aktorka Elizabeth Hurley powiedziała, że ​​chce zwrócić prezent, który podarował swojemu byłemu kochankowi z okazji zaręczyn w 2011 roku.

Ornament wart 60 tysięcy dolarów

Shane Warne, którego Elizabeth poznała od lat, podarowała jej imponujący prezent 4 lata temu - szafirowy pierścionek o wartości 60 000 $. W 2011 roku, kiedy para miała bardzo romantyczny związek, nikt nie myślał, że teraz Shane zażąda zwrotu kosztownego pierścionka. Oprócz wyrazistych zachowań i wyzywających zwrotów, które wypowiedział w reality show, były chłopak zagraża aktorce przez policję i sąd, jeśli odmawia spełnienia jego prośby. Niezależnie od tego, czy osobiście zwrócił się do Elizabeth z prośbą o zwrot prezentu, nie jest dokładnie znany, ale fakt, że Shane publicznie zastanawia się, dlaczego aktorka jeszcze nie zwróciła mu pierścionka z szafirem, pozostaje prawdą. Ponadto, historia stosunków między Shane'em i Elizabeth nabiera nowego rozmachu skandalu, ponieważ aktorka kategorycznie odmawia komentowania jakichkolwiek wypowiedzi byłego kochanka, skierowanego do niej.

Czytaj także
  • Fan Elizabeth Hurley skrytykowała ją za bycie zbyt szczerą w urodziny jej syna
  • 57-letni Hugh Grant po raz piąty został ojcem
  • 52-letnia Elizabeth Hurley pokazała imponującą figurę bikini

Czego można oczekiwać od byłych kochanków?

Ich związek nigdy nie był prosty, ale żądanie Shane'a, by zwrócić pierścień, prawdopodobnie postawi wszystko na swoim miejscu. Wielu przyjaciół aktorki i krykieciarki sądzi, że Elizabeth nie spieszy się z odesłaniem dekoracji, ponieważ jest urażona przez Shane'a. Krótko przed przerwą kobieta znalazła w telefonie miłośnika wielu smsów o intymnej treści.

после помолвки Элизабет всегда носила кольцо с сапфиром Элизабет и Шейн никогда не скрывали своих чувств влюбленные отлично смотрятся на красной дорожке
после помолвки было много страстиШейн отлично ладил с сыном ЭлизабетЭлизабет всегда радовалась победам Шейна