30-letni amerykański aktor Armie Hummer, którego wielu ludzi zna od Królewny Śnieżki: Zemsta gnomów i wstążek Lone Ranger, stał się ojcem po raz drugi. Ten długo oczekiwany moment nadszedł 15 stycznia 2017 roku w prywatnym szpitalu w Los Angeles.

Элизабет Чэмберс и Арми Хаммер

Elizabeth Chambers i Armi Hammer

Elizabeth dała mi syna!

Dziś prasa nie wie wiele o noworodku i stanie swojej matki Elizabeth Chambers. Jednak celebryci już powiedzieli, że poród odbył się bez powikłań, a dziecko i matka czują się dobrze. Sam Armi skomentował pojawienie się malucha:

"Elizabeth dała mi syna! Nie masz pojęcia, jak wiele pozytywnych emocji przytłacza mnie teraz. Ogromnie się cieszę, że trzymam twojego chłopca w ramionach. "
Беременная Элизабет Чэмберс и Арми Хаммер

Ciężarne Elizabeth Chambers i Armi Hammer

Czytaj także
  • Stylowa para gwiazd: Matthew McConaughey i Camilla Alves w Oscara 2018
  • Army Hammer i Elizabeth Chambers po raz pierwszy pojawili się wraz z córką i nowo narodzonym synem
  • Armi Hammer i Elizabeth Chambers nazwali imię syna

Chambers i Hummer natychmiast się zakochali

Elizabeth i Armi spotkali się w 2009 r., Aw 2010 r. Związali ten węzeł. W 2014 roku urodziło im się pierworodne - córka Harpera. O tym, jak wybrali imię swojego dziecka, Chambers powiedział w wywiadzie:

"Kiedy zobaczyłem Armie - to była miłość od pierwszego wejrzenia. Mieliśmy taki burzliwy romans z piękną kontynuacją, że kiedy się pobraliśmy, zaproponowałem, aby nazwać dziewczynę, którą mieliśmy urodzić, na cześć ulicy, na której stał znajomy - "Harper".
Элизабет Чэмберс и Харпер

Elizabeth Chambers and Harper

Nie mniej ciepłe wspomnienia powieści z jego przyszłej żony dzieli się z fanami i Hummerem. Opisał ich związek:

"Znaliśmy się tylko przez kilka miesięcy, ale czas wystarczył, aby zrozumieć, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Położyłem przed sobą Elizabeth i powiedziałem: "Możemy teraz wszystko zakończyć i rozpaść się, ale jestem pewien, że spotkamy się ponownie w wieku 40 lat. Będziesz już rozwiedziony, a my przypomnimy sobie, jak dobrze się kiedyś spotkaliśmy. Po co tracić tak dużo czasu? Pobraliśmy się, a my przejdziemy to życie razem, ciesząc się każdą chwilą. "
Арми Хаммер с дочкой

Armi Hammer z córką

Арми Хаммер с дочкой Харпер