Ostatnio prasa doniosła, że ​​aktor Hollywood, Brad Pitt, anonimowy, napisał na policję. Mówi się, że 52-letni mężczyzna uderzył i nazwał swojego najstarszego syna Maddox, gdy jego rodzina poleciała z Francji do Stanów Zjednoczonych. Dzisiaj stało się wiadome, że śledztwo w sprawie krzywdzenia dzieci zostało zakończone i Pitt został uznany za niewinnego.

Nie ma dowodów - żadnych przestępstw

Zgodnie z artykułem, który został wydrukowany na stronach osób, śledztwo musiało zostać zamknięte z powodu braku dowodów na napaść Brada. Policja pracowała w kilku kierunkach naraz: z 15-letnim Maddoksem i zbierając dowody. Tak więc, nastolatek został zbadany przez lekarzy z Los Angeles Family Control i Children Service, nie ujawniając żadnych śladów bicia na jego ciele. Przeprowadzono także wywiad z psychologiem, który nie zauważył nic niepokojącego w zachowaniu Maddox. Ponadto FBI nie mogło znaleźć filmu z kamery samolotu, na którym miała zostać nagrana kłótnia Jolie, Pitta i Pitta. Jak się później okazało, nie było skandalu jako takiego, co zostało potwierdzone przez pasażerów obecnego w pobliżu samolotu. Po prostu Brad upił się i zaczął wysuwać roszczenia do Angeliny, a nastolatek wstawił się za nią. Potem policja zaczęła szukać świadka, który napisał oświadczenie, ale poszukiwania nie doprowadziły do ​​niczego. Gromadząc te wszystkie fakty razem, FBI wydało taki wyrok: z Bradem, aby usunąć wszystkie zarzuty pod zarzutem złego traktowania dziecka. Aktor nie będzie ścigany z powodu braku wystarczających dowodów.

Czytaj także
  • Dziewczyna Brad Pitt, Neri Oksman, chce być jak Angelina Jolie
  • Angelina Jolie została pilnie zabrana do szpitala z powodu nieoczekiwanego omdlenia
  • Brad Pitt opiekuje się Nery Oksmanem przez co najmniej pół roku.

Czy prawnik może pomóc?

Natychmiast po tym, jak policja "zgłosiła" się do Pitta, aktor zdecydował, że gry się skończyły i zatrudnił jednego z najlepszych prawników w USA specjalizujących się w postępowaniu rozwodowym. Zostali Lance Spiegel, który dobrze poradził sobie z rozwodami króla popu Michaela Jacksona, aktorką Eva Longoria, awanturnikiem Charlie Sheenem i wieloma innymi. Gdy tylko Spiegel zapoznał się z przypadkiem Brada, powiedział prasie:

"Mój klient jest bardzo przygnębiony. Był okropnie urażony tym, że był podejrzany o zadawanie obrażeń cielesnych synowi. Myślę, że to jest jego zły żart, na który wciąż trzeba odpowiedzieć. Pitt bardzo boi się utraty swoich dzieci, ponieważ dla niego są najcenniejszą rzeczą, jaką ma w życiu. Teraz zrozumiemy, kto może stać za tym "żartem" i do jakiego celu dąży. "
Мэддокс Джоли-Питт Доказательств рукоприкладства Питта к сыну не нашлось Брэд Питт последнее время часто напивается
Мэддокс заступился за маму, когда отец стал предъявлять претензии к ДжолиБрэд Питт сильно огорчен из-за происходящегоДля Брэда дети - самое дорогое в жизни