Dodatkowa waga, jaką otrzymał 53-letni Russell Crowe w celu sfilmowania nowego obrazu, nie przeszkadza mu w podbiciu serc kobiet. Zachodnie media twierdzą, że aktor ma romans z młodą dziewczyną, która pasuje do niego jak córka. Crowe sam zaprzecza romansowi, ale fakty są przeciwko niemu.

Razem cały wolny czas

Niedawno w prasie pojawiły się świeże zdjęcia Russella Crowe'a, który spoczywa w Meksyku w Los Cabos. Oprócz potwierdzenia, że ​​gwiazda "Gladiator" jest trudna do odkrycia z powodu zdobytych 45 kilogramów, wywołały one pogłoski o nowym romansie aktora.

Na zdjęciach Crowe zostaje złapany delikatną, ładną brunetką. Para świetnie się bawi, opalając się na tarasie mieszkań aktorów.

Рассел Кроу отдыхает в Мексике с новой пассией

Russell Crow odpoczywa w Meksyku z nową pasją

Рассел Кроу отдыхает в Мексике с девушкойРассел Кроу отдыхает в Мексике с юной девушкойРассел Кроу и таинственная незнакомкаВозможная возлюбленная Рассела КроуРассел Кроу и его новая подруга

Odmowa powieści

Po zapoznaniu się z ostrą plotką, Russell chciał skomentować je, mówiąc, że miał on tylko związek z tą dziewczyną, ponieważ była jego asystentką. Na Twitterze Crow napisał:

"Mówiono, że były moje zdjęcia z młodą kobietą z Meksyku."

Tematowi aktora towarzyszą hashtagi wyjaśniające: "Ona jest tylko moim asystentem", "Ona jest tam, by mi pomóc", "Po prostu interes."

Рассел Кроу прокомментировал слухи о своем романе

Russell Crowe skomentował pogłoski o swojej powieści

Kolejna "wskazówka"

Po niezbyt przekonującym stwierdzeniu celebryty, dziennikarze przypomnieli aktorowi, że po raz pierwszy nie widziano go z tą dziewczyną, a ich komunikacja nie pasuje do formatu relacji biznesowych między szefem a podwładnym.

Czytaj także
  • Russell Crowe sprzedaje rzeczy, które przypominają mu jego byłą żonę
  • Russell Crowe przybrał na wadze znacznie więcej niż przestraszył fanów
  • Matt Damon i Russell Crowe nazwali Harvey Weinstein współpracownikami

W czerwcu paparazzi schwytali gołębie na przejażdżkę rowerową po parku Centennial w Sydney. Para, w towarzystwie ochroniarza, pedałowała wesoło, a potem dyskretnie rozmawiała, siedząc na ławce w parku.

Рассел Кроу и его возможная возлюбленная катаются на велосипедах

Russell Crowe i jego ewentualna ukochana jeżdżą na rowerach

Рассел Кроу и его возможная возлюбленная в июне