Znana piosenkarka pop Mariah Carey nadal zadziwia swoją dramatyczną poprawą wyglądu. Piosenkarz wyraźnie stracił na wadze i, jak się wydaje, na tym się nie skończy!

Pani Carey przyznała, że ​​była w stanie stracić nawet 7 kilogramów. Gołym okiem widać, że aktorka nie jest przebiegła. Zdaniem Marii jest skłonna do szybkiego i łatwego przyrostu masy ciała, ale niezwykle trudno jest pozbyć się niepotrzebnej objętości w okolicy talii, bioder i brzucha, a piosenkarka nie odważyła się zastosować do trudnego, ale skutecznego systemu energetycznego według Ducana, ponieważ zrozumiała, że nie da się pożegnać z węglowodanami. Dlatego panna młoda miliardera Jamesa Packera wolała bardziej przyjemną dietę rybną.

Co je piosenkarz?

Kluczem do sukcesu jest jedzenie owoców morza i ryb trzy razy dziennie. Dietetyk doradził artyście taką dietę: na śniadanie łosoś, na obiad - sola (ryba i sól), na obiad - tuńczyk. Raz dziennie możesz sobie pozwolić na każdy owoc.

Czytaj także
  • Były asystent Mariah Carey pozywa ją
  • Mariah Carey przyznała, że ​​cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową
  • 12 sławnych kobiet, którym udało się zachować dziewictwo przed ślubem

Rezultaty tego menu nie trwały długo. 46-letnia piosenkarka zmieniła już garderobę. Teraz ma ubrania o dwa rozmiary mniejsze niż kiedyś!

I tu piosenkarka stanęła przed poważnym problemem: jej kochanek jest przeciw tak szybkiemu rozwojowi wydarzeń. Przytulał Mariah tak, jak kiedyś. Oto paradoks, który się okazuje: piosenkarz zaczął tracić na wadze z powodu ślubu z miliarderem, a on był czymś więcej niż tylko smakiem dla swojej ukochanej.

Pozostaje mieć nadzieję, że autor hitu "My All" i "Without You" nie przesadzi z pozbyciem się wagi i nie straci swojej indywidualności.

Как рассказала Мэрайя, достижение далось ей непросто Дело в том, что певица имеет склонность легко набирать вес И для того, чтобы похудеть, ей приходится прикладывать значительные усилия