Nowy Rok nie jest jeszcze szybki, ale wśród zagranicznych gwiaździstych braci jest już pierwszy Dziadek Mróz lub, jak się go nazywa w zachodni sposób, Święty Mikołaj. Czarodziej, spełniający pragnienia, został 67-letnim aktorem Hollywood, Billem Murrayem ...

Niespodziewana przyjemność

Ostatnio lokalne media w Charleston w Karolinie Południowej, gdzie Bill Murray od dawna osiadł, który grał wiele niezapomnianych ról w swojej długiej karierze aktorskiej, poinformował o kolejnym nieoczekiwanym akcie Murraya.

Билл Мюррей

Bill Murray

W miniony weekend Bill, pośród innych melomanów, postanowił wziąć udział w koncercie wiejskiego zespołu The SteelDrivers, który odbył się w jednym z klubów w Charleston. Po ustawieniu linii aktor wykupił wszystkie pozostałe bilety w kasie i dał je ludziom za darmo.

Билл Мюррей собрался на выступление кантри-группы The SteelDrivers

Bill Murray był na występie wiejskiego zespołu The SteelDrivers

Wesoły korby

Fani nie ukrywają swojego szacunku dla wybitnego aktora, w odpowiedzi zabawia ich nieoczekiwanymi aktami ze znakiem plus. Na przykład przychodzi na święta swoich fanów, pomaga im zdobyć ważne uznanie, zostaje barmanem na jedną noc, pracuje jako sprzedawca biletów, sprawdzając bilety na wejście do gry w baseball club St Paul Saints, będąc jego właścicielem.

Билл Мюррей поработал барменом

Bill Murray pracował jako barman

Билл Мюррей с поклонниками

Bill Murray z fanami

Czytaj także
  • Bill Murray czy Tom Hanks?
  • Bill Murray otrzymał doroczną nagrodę Marka Twaina
  • "Barman" Bill Murray wywołał poruszenie wśród odwiedzających bar

Pod koniec października Bill, ustalając opłatę w wysokości 20 USD, wyszedł na ulice i zaczął rozdawać autografy. Ten weteran wysłał pieniądze do charytatywnych portorykańskich organizacji, które miały wiele potrzeb po katastrofalnych huraganach, które dotknęły region.

Билл Мюррей раздает автографы за 20 долларов

Bill Murray daje autografy za 20 $

Актер Билл Мюррей