Zdjęcia bez podpisu, które przedstawiają Billa Murraya lub Toma Hanksa, sprawiają, że zastanawiasz się - kto z aktorów na tym obrazku? Te dwie gwiazdy filmowe mogą nawet nie wiedzieć, że są zdezorientowane przez fanów, tymczasem istnieją fotografie, w których podobieństwo między Murray i Hanksem jest oczywiste.

Bill Murray lub Tom Hanks - kto jest na zdjęciu?

W 2013 r. W Internecie ukazało się zdjęcie opublikowane przez Laurę Di Michelle-Ross. Uchwyciła swoje małe dziecko w rękach sławnego aktora, ale kim on jest - Bill Murray lub Tom Hanks, długo zastanawiali się subskrybentów różnych stron, które wkrótce miały zdjęcie i otwarto dyskusję. Doszło do tego, że dziennikarze musieli znaleźć Laurę, która powiedziała, że ​​dziecko zostało sfotografowane z Bilem Murrayem. Trzyma płaczące dziecko w ramionach i parodiuje go, co prowadzi go do nawet złudnego - w końcu jego twarz jest zniekształcona przez grymas.

Билл Мюррей, или все же Том Хэнкс

Ale nawet słowa matki matki, która miała szczęście odwiedzić ręce kinetycznego pisarza, nie podważyły ​​kontrowersji wokół Billa Murraya i Toma Hanksa - niektórzy fani Toma wciąż widzą na obrazie swego idola.

To zdjęcie można nazwać prawdziwym fotobombą - zwróciło uwagę na podobieństwo wyglądu dwóch aktorów.

Том ХэнксБилл МюррейБилл Мюррей или Том Хэнкс фото вызвавшее дискуссии

Aktorzy Bill Murray i Tom Hanks - więcej podobieństw czy różnic?

Zewnętrznie, Bill Murray i Tom Hanks idą swoją drogą życia, z których niektóre również echo:

 1. Aktor Bill Murray urodził się w 1950 roku, Tom Hanks - w 1956 roku. Różnica wieku wynosi 6 lat - nie jest ona znacząca, ale Tom Hanks wygląda znacznie młodziej.
 2. Bill Murray i Tom Hanks są podobni, ponieważ urodzili się w dużych rodzinach rodziny średni dochód, ale trudności życiowe nie powstrzymały ich na drodze do sukcesu.
 3. Bill Murray można zobaczyć w takich filmach jak "Tootsie", "Pogromcy duchów", "Dzień Świstaka", "Zagubieni w tłumaczeniu". Tomowi Hanksowi udało się uzyskać obraz "Splash", "Nic wspólnego", "Bezsenność w Seattle", "Forest Gump", "Green Mile", "Da Vinci Code". Obaj aktorzy są uznawani za komików, ale podlegają innym gatunkom.
 4. Oboje pobrali się dwukrotnie. Bil Murray - o Margaret Kelly i Jennifer Butler, Tom Hanks - o Samantha Lewis i Ricie Wilson.
 5. Od hobby, ekscentryk Bill Murray wybiera skoki spadochronowe i golf, Tom Hanks również gra w golfa, lubi nurkować i surfować, a także lubi hokej i piłkę nożną.
Билл Мюррей слева Том Хэнкс справа
с возрастом Билл Мюррей и Том Хэнкс становятся все более похожими
сходство Билла Мюррей и Тома Хэнкса очевидно

Bill Murray, Tom Hanks, James Belushi - potrójna bliźniaczka?

Trudno zaprzeczyć, że Bill Murray i Tom Hanks mają podobieństwo w wyglądzie. Ale James Belushi również dołączył do pary. Tom Hanks i Belushi, Bill Murray i Belushi - wszystkie te znane osobistości są zaskakująco podobne:

 • wszyscy aktorzy to brunetki;
 • mają szeroki nos, cienkie usta, małe jasne oczy i niski zestaw szerokie brwi ;
 • wiek aktorów jest w przybliżeniu taki sam, więc wyglądają jak bracia - są różne cechy, ale trzeba ich szukać.

Nie wiadomo, czy aktorzy sami wiedzą, że są ze sobą zdezorientowani. Najprawdopodobniej nie wiedzą o tym. Nawiasem mówiąc, gwiazdy nigdy nie przekroczyły planu, w przeciwnym razie podobieństwo byłoby oczywiste o wiele wcześniej niż wtedy, gdy Laura Di Michelle Ross opublikowała zdjęcie. A oto zdjęcie, na którym widać odciśnięte dziecko.

На самом деле
Czytaj także
 • 17 szalonych faktów o gwiazdach, dowiedziawszy się, że twoje życie nie będzie takie samo!
 • Meryl Streep: "Musimy walczyć o nasze ideały!"
 • Steven Spielberg: "Głos prawdy musi być słyszalny"

Jeśli dokładnie monitorujesz pracę jednego z aktorów, to oczywiście jego wygląd, sposób zachowania będzie rozpoznawalny, pomimo jakiegokolwiek podobieństwa. Ale jeśli jesteś powierzchownie zaznajomiony z pracami Billa Murraya, Toma Hanksa i Jamesa Belushi, imię aktora będzie trudniejsze do wymienienia.

Билл Мюррей и Джеймс Белуши
Билла Мюррея и Тома Хэнкса путают даже поклонники
Том Хэнкс и Джеймс Белуши