Skandal wokół Melanii Trump i bojkotu projektanta nie zwalnia tempa, tylko kilku pozwoliło zignorować "spisek" i wesprzeć nową pierwszą damę Stanów Zjednoczonych. Ralph Loren, który dostarczył biały kombinezon na oficjalną imprezę w hotelu Hilton, a Tom Ford, który odmówił współpracy z Pierwszą Damą USA i pozwolił sobie na kategoryczne mówienie o stylu Melanii, okazał się być pod bronią. Przypomnij sobie, że w wywiadzie dla tabloidu The View wskazał swoją pozycję w następujący sposób:

Nie chcę, aby dziennikarze mieszali dwa różne światy: modę i politykę. W moim przypadku wyraźnie je udostępniam. Bądź pewien, że gdyby Hillary przejęła stanowisko prezydenta i zaoferowała współpracę, odmówiłbym. Zapominamy, że pierwsza dama jest zobowiązana do przestrzegania nie tylko ubioru i wyglądu godnego jej statusu, ale być jak najbliżej ludzi. Moja praca, ubrania są zbyt drogie i nie są zaprojektowane do wykonywania podobnych zadań.
Том Форд не хочет смешивать моду и политику

Tom Ford nie chce mieszać mody i polityki

Rola osobistego projektanta dla pierwszej damy zawsze była honorowa i pozytywnie odzwierciedlona w kampanii PR marki, po raz pierwszy projektanci mody bojkotują korzystną współpracę. Przypomnijmy, że projektantka Isabelle Toledo, która dostarczyła strój dla Michelle Obamy na inaugurację, otrzymała doskonały bonus w postaci reklamy i potwierdzenia statusu swojej marki.

Мелания Трамп в образе от Ralph Lauren

Melania Trump na obrazie Ralpha Laurena

Баррон Трамп и Мелания Трамп

Barron Trump i Melania Trump

Ralph Lauren został osobistym projektantem rodziny Trump.

Wybór projektanta, aby stworzyć piękne wizerunki pierwszej damy na tydzień inauguracji zaskoczył wielu: faktem jest, że w ciągu ostatnich kilku lat Lauren aktywnie współpracowała z Hillary Clinton i osobiście zaangażowała się w jej styl. Kandydat Demokratycznej Partii Ameryki przeprowadził szereg debat i kluczowych spotkań podczas wyborów w garniturach od Ralpha Laurena, w wyniku czego "przyjaciel i towarzysz" stał się osobistym projektantem rodziny Trumpów. Nie wiadomo, w jaki sposób Clinton zareagował na to, ale amerykański model biznesowy nie zawsze zapewnia "lojalność".

Ральф Лорен и Хилари Клинтон

Ralph Lauren i Hilary Clinton

Хиллари Клинтон и Ральф Лорен

Rzeczniczka Ralpha Loreny powstrzymuje się od komentowania i unika "niewygodnych pytań", ograniczając się do racjonalnych zwrotów dotyczących "wzajemnego szacunku" pomiędzy rodziną Trumpa a projektantem. Zachodnie tabloidy piszą z przekonaniem, że marka Ralph Lauren wzięła na siebie odpowiedzialność za opracowanie garderoby dla wszystkich członków rodziny podczas inauguracyjnego tygodnia, a nie tylko dla Melania Trump.

Ральф Лорен

Ralph lauren

Donald Trump skomentował niechęć Toma Forda do noszenia pierwszej damy

Przedstawiciele rodziny Trump i sama Melania przez długi czas nie komentowali kategorycznej odmowy Tomka Forda dotyczącej współpracy z Pierwszą Damą USA. Podczas wczorajszego wywiadu telewizyjnego z Fox & Friends przyszły prezydent pozwolił sobie na komentarz na temat sytuacji:

Po pierwsze, Melania nie poprosiła Toma Forda, aby ją nosił i nie jest fanem swojej marki. Właściwie sam nie jestem fanem jego stylu i stylu życia.
Дональд Трамп рассказывает о Томе Форде

Donald Trump opowiada o Tomie Forde

Pomimo powściągliwej i znaczącej odpowiedzi, świta Trumpa przyznała, że ​​polityk był wyjątkowo nieszczęśliwy.

Tom Ford, jak się później dowiedziano, próbował złagodzić winę, a kolejne wywiady wykazały jego lojalność wobec Melanii, więc prawdopodobnie w przyszłości dostarczy jeden ze swoich modeli pierwszej damie Stanów Zjednoczonych.

Czytaj także
  • Nowe wyjście z Donalda i Melanii Trump: tkliwość w publicznym i eleganckim stroju pierwszej damy USA
  • Fani nie zgodzili się na wybór Melania Trump, aby odwiedzić Pomnik ofiar opiatowych
  • Jim Carrey kaustycznie krytykuje Donalda Trumpa i jego otoczenie, rysując kreskówki
Wynik współpracy Lauren-Trump?

Dziś zobaczymy rezultat współpracy Loren-Trump. Inauguracja Donalda Trumpa zaplanowana jest na 20 stycznia, a jutro odbędzie się modlitewne śniadanie, na którym będzie obecny cały amerykański biznes i intelektualny establishment.

Чета Трамп