30-letni amerykański aktor Ryan Gosling, którego wielu zna z obrazów Glorious Boys i The Memory Diary, obecnie aktywnie angażuje się w kampanię reklamową swojego nowego projektu, musical La La Land. Dlatego wraz z kolegą Emmą Stone pojawił się w Graham Norton Show Studio, gdzie w żartobliwy sposób prezenter telewizyjny pamiętał, co Gosling obdarował jako dziecko.

Райан Гослинг и Эмма Стоун в студии «Шоу Грэма Нортона»

Ryan Gosling i Emma Stone w programie Graham Norton Show

Ryanowi nie spodobał się jego kostium sceniczny.

Ci, którzy choć raz oglądali program Norton, wiedzą, że gospodarz telewizji lubi żartować z gości. Tym razem "dostał" Gosling, ponieważ w powietrzu pokazano archiwum, gdzie jako dziesięciolatek tańczy na pokaz talentów. Po obejrzeniu jego tańca, Ryan był poważnie zakłopotany, mówiąc te słowa:

"Wiesz, to bardzo dziwne patrzeć na siebie z zewnątrz. Nie wiem nawet, z czym porównać to uczucie. Teraz naprawdę chciałbym powiedzieć, że zostałem siłą wepchnięty do tego skafandra, ale na srebrnych spodniach nalegałem. Wtedy wydawało mi się, że idealnie pasują do ogólnej koncepcji tańca ".

Nawiasem mówiąc, taniec młodego Ryana był wykonywany pod piosenką "Touch Me (All Night Long)". Wielu aktorów, podobnie jak fani 36-letniego Amerykanina, rozumiało, że od wczesnego dzieciństwa Gosling był bardzo utalentowany, chociaż przejawiało się to głównie w tańcach i choreografii.

Райан Гослинг в эфире «Шоу Грэма Нортона»

Ryan Gosling na wystawie Gram Norton

W programie, oprócz Stone'a i Goslinga, byli również obecni Ben Affleck i Sienna Miller. Zostali zaproszeni do studia, aby opowiedzieć trochę o filmie "The Law of the Night", w którym aktorzy odegrali główne role. Oczywiście powiedzieli wiele ciekawych rzeczy na temat taśmy: delikatnie ujawnili historię, opisali swoje postacie, przypomnieli sobie niezwykłe przypadki z planu, ale przede wszystkim byli rozbawieni tańcem Goslinga. Ryan otrzymał na ten temat wiele komplementów od Bena i Sienny.

Райан Гослинг сильно смутился увиденным Czytaj także
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!
  • Jennifer Garner odwiedził byłego małżonka Ben Affleck na Hawajach
  • Romantyczny kajak: Ben Affleck i Lindsay Sukus na Hawajach

Gosling jest utalentowany nie tylko w tańcu

Jak się okazało, 36-letni aktor ma talenty w różnych dziedzinach. Kiedy producenci i reżyser muzycznego "La La Land" stanęli przed pytaniem, kto zagra główną bohaterkę, szybko osiedlili się w Ryanie. A jeśli nie ma szczególnych problemów z tańcem i śpiewem, aktor sam nie może grać na pianinie. Gosling po prostu nie wiedział, jak to zrobić, ale widzisz, dla bohatera, muzyka, jest to wielka luka. Potem zaproponowano Ryanowi wzięcie kilku lekcji na fortepianie. Przez 3 miesiące aktor nauczył się grać wszystkie części sam i grał je znakomicie podczas strzelania. Czasami jednak był fałszywy i postanowiono głosić melodie, aby powierzyć pianistę Randy Kerber. Aby tak dobrze wpaść w takt Gosling, wymagane było lekcje gry na pianinie przez 2 godziny dziennie, 6 dni w tygodniu.

Райан Гослинг в фильме «Ла-Ла Ленд»

Ryan Gosling w filmie "La La Land"

С танцами у актеров особых проблем не возниклоРайан Гослинг и Эмма Стоун в картине «Ла-Ла Ленд»

Ryan Gosling i Emma Stone w La La Land