Aktywna pozycja obywatelska Beyoncé i jej męża Jay Zi jest znana od dawna, ale nikt nie spodziewał się, że muzyczne i twórcze ambicje przestaną ich zaspokajać. Para bierze udział w wielu projektach charytatywnych i społecznych, jest bliskim przyjacielem rodziny z byłego prezydenta USA, a teraz, zgodnie z informacjami amerykańskich tabloidów, myślała o karierze politycznej.

Бейонсе с мужем после выступления Czy Beyonce przygotowuje się do wyborów?

Wcześniej zachodnie media rozważały możliwość pojawienia się nowej postaci w establishmentu politycznym, ale polegały na Jay Zee i jego niesamowitych ambicjach. Niedawno w internetowym tabloid MediaTakeOut pojawił się absolutnie przeciwny punkt widzenia: rodzina stawia na Beyonce i jej nienaganną reputację. Według dziennikarzy, konsultanci polityczni są zapraszani do sztabu zespołu piosenkarzy i opracowywana jest strategia programu wyborczego. Tabloid twierdzi, że piosenkarka planuje nominować jej kandydaturę w 2018 roku jako miarę Los Angeles.

Мишель Обама и Бейонсе

Michelle Obama i Beyoncé są przyjaciółmi i uczestniczą w projektach charytatywnych

Бейонсе активно участвует в социальных проектах

Beyoncé jest wolontariuszem wielu funduszy humanitarnych

Polityczne ambicje Beyonce - fabularny tabloid MediaTakeOut!

Wiadomość o politycznych ambicjach Beyonce wzbudziła wiele pytań nie tylko wśród fanów, ale także w świecie show biznesu. Dlatego oficjalni przedstawiciele pośpiechu, aby obalić plotki i zapewnić, że piosenkarka nie planuje zakończyć swojej kariery muzycznej.

Czytaj także
  • Beyoncé zakochała się w festiwalu Coachella, demonstrując eleganckie obrazy
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi jest naprawdę ciężko pracować
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
Бейонсе не планирует бросать музыкальную карьеру

W historii amerykańskiej było kilka przykładów, w których ludzie biznesu pokazowego stali się częścią elity politycznej państwa, więc prawdopodobieństwo, że Beyoncé lub jej mąż Jay Z będą chcieli przejawiać się w polityce, jest możliwe.

Звездные супруги дружат с семьей экс-президента США

Star małżonkowie przyjaźnią się z rodziną byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych