Amerykańska piosenkarka Beyonce, pomimo tego, że wkrótce zostanie matką bliźniaków, nie siedzi w domu. Ostatnio można go było zobaczyć na meczu koszykarskim, na zakupach, a wczoraj przyszła kolej na premierę bajkowego obrazu "Piękna i Bestia". Towarzyszył jej jej mąż Jay Zee i córka Blue Ivy.

Бейонсе с дочкой на премьере «Красавица и чудовище»

Beyoncé z córką na premierze filmu "Piękna i bestia"

Beyonce nie pozowała na czerwonym dywanie

Pokazując bajeczną wstążkę, wszyscy czekali z wielką niecierpliwością. Właśnie dlatego na premierze pojawiło się wielu sław: Emma Watson, Celine Dion, John Legend i Chrissie Teigen oraz wielu innych. Wszyscy aktywnie pozowali fotografom na czerwonym dywanie, ale Beyonce nie było wśród nich. Fakt, że gwiazda pop pojawiła się na ekranie, był znany nieco później, po tym jak celebryta na jego stronie w Instagram przedstawiła bardzo piękne zdjęcia.

Джей Зи, Бейонсе, Блу Айви

Jay Zee, Beyonce, Blue Ivy

Beyonce pozowała sama i z rodziną. Przyszła mumia miała na sobie elegancką szmaragdową sukienkę swojej ulubionej marki Gucci. Produkt został wykonany w stylu greckim: głęboki dekolt ozdobiony był pięknymi kwiatami, duża chusta przypominająca lecące plecy została przyszyta do pleców i rękawów, a długa trójwarstwowa spódnica zawierała element plisowania. Бейонсе

Beyonce

Jay Z również postanowił nadążyć za żoną i pojawił się na pokazie w dżinsowej kurtce tej marki. Nawiasem mówiąc, logo Gucciego jest haftem. A jeśli w sukience Beyonce została zastąpiona dekoracyjnymi kwiatami, to na ubraniach rapera i haftu Blue Ivy był obecny. Kiedy Jay Z odwrócił się plecami do fotografa, wszyscy zobaczyli pięknego tygrysa z kwiatami. Ale sukienki dziewczynki wywołały nie tylko zainteresowanie, ale także wiele negatywnych rozmów.

Джей Зи, Бейонсе и Блу Айви на премьере сказки в Лос-Анджелесе

Jay Zee, Beyonce i Blue Ivy na premierze bajki w Los Angeles

На куртке музыканта был вышит тигр Czytaj także
  • Beyoncé zakochała się w festiwalu Coachella, demonstrując eleganckie obrazy
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi jest naprawdę ciężko pracować
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!

Blue Ivy w sukience o wartości 26 000 $

Jak wielu już się domyśliło, pięcioletnia córka celebrytów również nosiła strój Gucci. Sam produkt powstał w podobnej kolorystyce z Beyoncé, ale miał nieco inny styl. Talia stroju była przesadzona i wykonana z zielonego materiału. Pod stanikiem była wielowarstwowa bujna spódnica z falbankami w różnych kolorach: od delikatnego do bogatego różu. Stanik sukni zdobiły haftowane pawie i serca.

Бейонсе и Блу Айви

Beyonce i Blue Ivy

Wszystko byłoby niczym, gdyby prasa nie ujawniła informacji o kosztach tego ekskluzywnego stroju. Dla niego Beyoncé musiał zapłacić 26 000 $! Potem Internet "eksplodował" ze zdumienia. Oto kilka referencji, które można znaleźć w społeczności: "Jestem zszokowany ... 26 000 $! Po co? Czy są ludzie gotowi zapłacić takie pieniądze za szmatkę? "," Uwielbiam Beyoncé bardzo, ale sukienka dla dziewczyny za takie pieniądze jest szalona "," Te worki z pieniędzmi są kompletnie szalone. Nie mieszczą się w głowie tych 26 000. A ile kosztuje suknia Beyoncé? 500 000 $? ", Itp.

Бейонсе в платье от Gucci

Beyonce w sukience od Gucci

Многие фанаты задумались над стоимостью нарядаБейонсе показала, как у нее отекли ноги на премьере «Красавицы и чудовища»