Ornella Muti, 61-letnia włoska aktorka, która ma słabość do różnych nowości w dziedzinie usług fryzjerskich, ponownie zdecydowała się zmienić kolor swoich włosów. Tym razem zaskoczyła swoich fanów bardzo dziwnym wyborem. Nici niebieskiego pojawiły się na jej głowie.

Aktorka lubi, jak wygląda

Gwiazdka włoskiego kina podzieliła się wiadomością o zmianie koloru włosów z fanami na swojej stronie na Instagramie. Zdjęcia, które tam umieściła, wywołały wiele mieszanych recenzji. Jeden z fanów Ornelli nie spodobał się temu eksperymentowi i zaczęli prosić aktorkę, by powróciła co najmniej do liliowego koloru, który nosiła wcześniej, nie mówiąc już o tym, że chcieliby zobaczyć aktorkę z naturalnym odcieniem. Inni wystąpili w obronie Muti i napisali wiele recenzji na temat jej niestandardowego podejścia do nowoczesnej mody, niezwykłego i odważnego.

Czytaj także
  • Spotkanie z Władimirem Putinem kosztowało włoską gwiazdę ... wyrok więzienia?
  • Stało się znane imię człowieka, z powodu którego Ornella Muti przeniosła się do Moskwy
  • Kate Hudson, Ornella Muti i inni na obchodach 90. rocznicy marki Fendi

Aktorka nie boi się eksperymentów

Z natury tak piękny nasycony kasztanowy kolor włosów, jak ten z Ornelli, może pochwalić się nie każdym przedstawicielem płci pięknej, ale nie zadowala aktorki. Po raz pierwszy na kardynalnych zmianach Muti zdecydowała się w 2009 roku, po tym, jak przebrała się z brązowowłosej kobiety w platynową blondynkę. W 2013 roku aktorka ponownie zdecydowała się zmienić, ale znacznie śmielej, czubki jej włosów stały się różowe. W marcu 2016 roku włoska gwiazda zaskoczyła wszystkich liliowymi włosami, które zostały pomalowane nową techniką "balayage".

Орнелла решила покрасить волосы в синий цвет Цвет волос отлично гармонирует с синей одеждой Утром волосы выглядят не очень
Орнелла не боится экспериментовОрнелла с естественным цветом волосАктриса не боится менять цвет волос
Орнелла стала блондинкойВ 2013 году у актрисы появились розовые волосыОрнелла покрасила волосы в сиреневый в 2016 году