Madonna jest słusznie uważana za królową sceny popowej, ponieważ od dziesięcioleci zachwyca fanów nowymi hitami i nie zapomina o szokowaniu publiczności, wzbudzając zainteresowanie jej osobą.

Wakacje w Hiszpanii

Ta piosenkarka Święto Dziękczynienia spędziła w Barcelonie, gdzie przyjechała z koncertem w ramach swojej światowej trasy koncertowej "Rebel Heart". Po koncercie Madonna poszła do restauracji z synem Rocco i recepcjonistką Davidem Gangiem.

Reporterzy oczywiście nie mogli przegapić takiej chwili i zrobili kilka zdjęć gwiazdy w nieformalnej atmosferze.

Srebrne zęby

Madonna przyszła do restauracji w czarnej kurtce, spod której była koszula w deseń i czerwony kapelusz.

Główną niespodzianką było czekanie na paparazzi po obiedzie, gdy już wsiedli do samochodu, piosenkarka uśmiechnęła się szeroko i pokazała zęby, ozdobione srebrnymi dyszami, które podkreślono jaskrawą czerwoną szminką.

Oczywiście wokalista postanowił ożywić modę na Greaves, które były popularne wcześniej. Zaskoczyli publiczność Lady Gagę, Beyonce, Miley Cyrus, Katy Perry i inne gwiazdy.

Czytaj także
  • Te 30 okładek albumów sowieckich muzyków zaprowadzi cię do łez!
  • W jaki sposób Donatella Versace przeżyła śmierć swojego brata i która była obok niej w pierwszych dniach po tragedii?
  • Na aukcji można kupić drzwi pokoi, w których mieszkali Jimi Hendrix i Andy Warhol

Duma matki

Przyciąga uwagę ekspertów mody i 15-letni spadkobierca Diva Rocco, którego ojcem jest reżyser filmowy Guy Ritchie.

Nastolatek był ubrany w sprane dżinsy, kurtkę na płaszcz z kapturem rzuconą na paski raglan, Fani zauważyli, że fryzury Rocco i jego rozgwieżdżona mama są dość podobne i sugerują, że prawdopodobnie mieli jednego fryzjera.

Мадонна отметила День Благодарения в мадридском ресторане Певица вышла из машины в черном пиджаке и красной шляпе 15-летний Рокко прибыл на ужин вместе с мамой
Прически Рокко и Мадонны были очень похожиВероятно у них с сыном один парикмахерПевица улыбнулась и показала серебренные зубы
Леди Гага со вставной челюстьюБриллиантовые зубы Кэти ПерриЖенственные грилзы Бейонсе