Madonna jest gotowa aktywnie wyrazić swoje obywatelstwo! 58-letnia ikona popu podążyła za przykładem jej kolegi z warsztatu muzycznego Katy Perry, a jej nagie ciało wezwało fanów do głosowania na Hillary Clinton w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Gwiezdne wojny, pani Clinton

W szczytowym momencie wyścigu prezydenckiego amerykańskie gwiazdy opowiadają o swoich poglądach politycznych, wyrażając poparcie dla jednego z dwóch kandydatów na prezydenta.

Warto zauważyć, że Hillary Clinton ma znacznie więcej zwolenników celebrytów niż jej przeciwnik, Donald Trump, więc Katie Perry, Halle Berry, Krissy Teigen, Zach Braff, Drew Scott, Miley Cyrus, Elizabeth Banks już mówili na poparcie kandydata Demokratów. i inni.

Upodobania polityczne Medge'a

Madonna, znana ze swojej bezpośredniości, nie odstąpiła od debaty politycznej, zamieszczając na swoim blogu na Instagramie swoje nagie selfie, pisząc:

"Będę głosować nago z Katy Perry! Głosuj na Hillary! Jest najlepszą rzeczą, jaką mamy. "

Również ekscentryczna piosenkarka opublikowała zdjęcie, w którym została schwytana za pomocą mikrofonu, a między nogami jest zdjęcie Clintona, komentarz do którego brzmi:

"To jest czas Hillary. Tak, mam zamiar głosować za intelektem. Opowiadam się za równymi prawami dla kobiet i wszelkich mniejszości. Kobiety rządzą światem, teraz muszą się pokazać i zacząć wspierać się nawzajem. "
Czytaj także
  • Te 30 okładek albumów sowieckich muzyków zaprowadzi cię do łez!
  • W jaki sposób Donatella Versace przeżyła śmierć swojego brata i która była obok niej w pierwszych dniach po tragedii?
  • Na aukcji można kupić drzwi pokoi, w których mieszkali Jimi Hendrix i Andy Warhol

Przypomnijmy, że 58-te wybory przywódcy Stanów Zjednoczonych zaplanowano na 8 listopada 2016 r.

Мадонна рассказала о своих политических пристрастиях В среду в соцсети Мадонна разместила обнаженное селфи Мэдж поддержала кандидата в президенты от Демократической партии
Ранее поддержку Клинтон оказала Кэти ПерриХолли Берри выложила  фото с изображением кулака с текстом: Поддерживает Хиллари и Майли Сайрус