Wieczorny koncert był całkowitą improwizacją i zaskoczył wielu fanów Madonny. Bilet na występ ich idola zawsze był kosztowną przyjemnością i osiągnął kilkaset dolarów. Piosenkarz postanowił spędzić wieczór 8 listopada, otoczony nie tylko przechodniami, ale także najmłodszym synem Davida Bandy.

Na improwizowany koncert wybrał arenę Washington Square Park w Nowym Jorku. Madonna, przy akompaniamencie gitary i syna, wykonała kilka hitów. Szczęśliwcy, którzy okazali się wówczas w centralnym parku, okazali się liczni - 300 osób. Korzystając z chwili, niektórzy stali się streamerami i nadawali koncert "na żywo" znajomym z sieci społecznościowych.

Czytaj także
  • Te 30 okładek albumów sowieckich muzyków zaprowadzi cię do łez!
  • W jaki sposób Donatella Versace przeżyła śmierć swojego brata i która była obok niej w pierwszych dniach po tragedii?
  • Na aukcji można kupić drzwi pokoi, w których mieszkali Jimi Hendrix i Andy Warhol

Chłodna pogoda nie wpłynęła na nastrój obecnych, a początkowe obawy ze strony ochroniarzy wokalisty były bezpodstawne. Madonna w "ciepłej atmosferze" grała około 30 minut, a na koniec wygłosiła krótką mowę:

Ten koncert dla każdego z nas powinien być jednoczący. Walka o zachowanie wielkości Ameryki jest w naszych rękach. Jutro każdy powinien wspierać kraj i wybrać godnego prezydenta, który sprzeciwia się dyskryminacji i nierówności płci.

Należy zauważyć, że Madonna, podobnie jak wielu w środowisku amerykańskiego show-biznesu, popiera kandydata na prezydenta Hilary Clinton.

Вечерний концерт был полной импровизацией Мадонна поддерживает кандидата в президенты Хилари Клинтон Мадонна, под аккомпанемент своей гитары и сына, исполнила несколько хитов