Podczas gdy fani Kim Kardashian i Kanye West czekali cierpliwie, aż rodzice gwiazd postanowili pokazać im pierwsze zdjęcie ich syna St, na Instagramie pojawił się interesujący obraz, który podobno schwytał dzieciaka z pary gwiazd.

Wyciek

Raper i społecznik, mimo całej otwartości, ostrożnie chronili nowo narodzonego Świętego przed oczami innych i odrzucali nawet najbardziej kuszące oferty magazynów o modzie, co dawało wspaniałe kwoty za prawo do opublikowania pierwszego zdjęcia drugiego dziecka.

Wielu wierzyło, że celebryci wprowadzą swego syna do publicznej wiadomości po chrzcie w Jerozolimie, zaplanowanym na marzec, a zdjęcie chłopca pojawi się w sieci.

Zabawna ramka

Wczoraj na stronie użytkownika na Instagramie pojawił się obraz pod pseudonimem @privatekanye, który porwał Nord West karmiąc dziecko leżące w kołysce z butelki. Przypuszczalnie to jest dziecięca St.

Czytaj także
  • Kim Kardashian sfotografowała topless i opowiedziała o swoich sekretach piękna
  • Kim Kardashian podziękował bodyshimerom za krytykę swojej postaci.
  • Kanye West pisze książkę filozoficzną, nazywając Kim Kardashian Marie-Antoinette

Dochodzenie

Zdjęcie naprawdę oddaje córkę Kim i Kanye, widać wyraźnie twarz dziewczyny, ubrana w sweter z imieniem ostatniego albumu ojca Yeezusa. Jeśli chodzi o osobowość innego dziecka, wtedy mogą pojawić się wątpliwości.

Z pewnością może to być Saint West, a także pierwszy kuzyn Norda, Avery Anderson, który należy do siostrzenicy Kanye. W końcu nie ma daty na zdjęciu i być może zabrano ją przed narodzinami Kim Kardashian.

Muzyk i program telewizyjny nie komentują pochodzenia tajemniczej fotografii.

Они не показывают публике новорожденного Сейнта На этом снимке якобы изображен сын Ким Кардашьян и Канье Уэста На фото малыша кормит с бутылочки его старшая сестра Норд
Ким Кардашьян и Канье Уэст с дочерью НортРанее Ким выложила в интернет кадр, на котором  Сэйнт держит за палец 2-летнюю сМалыш даже во время прогулки скрыт от прессы