Jessica Lang urodziła się w małej amerykańskiej wiosce Kloket 20 kwietnia 1949 roku. Zawód ojca wymagał częstych podróży. Był podróżującym sprzedawcą. W czasie szkolnych lat Jessica i jej rodzina mieli szansę na zmianę miejsca zamieszkania co najmniej 18 razy. Mimo to jej występ był wysoki, a dziewczynce udało się dostać stypendium na University of Minnesota, gdzie studiowała tylko przez jeden rok. Potem Jessica przeprowadziła się do Paryża, wstąpiła do szkoły memów i cieszyła się wolnym życiem twórczym. Przez jakiś czas występowała jako tancerz w komiksie Opera. Kilka lat później aktorka opuściła klasę pantomimy i wróciła do Ameryki.

Jessica Lange w młodości

Poprzez działanie Langa nie przyszedł natychmiast. Najpierw musiała pracować jako kelnerka. Młoda Jessica Lang była bardzo piękna. Mając 173 cm wzrostu i wagę 52 kg, z łatwością dostała pracę w agencji modelek. Równolegle dziewczyna uczyła się w szkole aktorskiej. Właśnie w tej chwili producent filmu "King Kong" szukał aktorki do roli głównej. Widząc zdjęcie Jessiki, Dino De Laurentiis była zafascynowana jej pięknem i zaprosiła ją do spróbowania swoich sił w aktorstwie. Więc dostała swoją pierwszą rolę i stała się sławna. W tym czasie miała 27 lat. Pomimo krytyki została zaproszona do działania w filmach. A po 30 latach, po dramatycznej roli w filmie "Listonosz zawsze dzwoni dwa razy", aktorka w końcu zdobyła miłość widowni i ugruntowała swoją pozycję w kinie.

W trakcie kariery filmowej popularna aktorka zdobyła dwie Oscary, pięć Złotych Globów i trzy nagrody Emmy.

Prywatne życie Jessiki Lang

Kariera aktorki nie powstrzymała Jessiki przed zostaniem piękną matką trójki dzieci. Urodziła najstarszą córkę słynnego rosyjskiego tancerza Michaiła Barysznikowa. Nazwali ją Alexandra. Po kilku latach tego związku aktorka spotkała się z Samem Shepardem. W ślub cywilny Jessica i Sam urodziła się córka Hanna i syn Sam. Według aktorki uwielbia sprzątać i wychowywanie dzieci . Domowa wygoda i rodzina przyniosły jej o wiele więcej radości niż sławy. Lang cieszy się spokojnym i spokojnym życiem z rodziną na ranczu z wielką przyjemnością.

Ile lat ma Jessica Lang?

W wieku 66 lat aktorka wygląda bardzo kobieco i naturalnie. Można ją uznać za standard piękna dla kobiet powyżej 60 lat. W średnim wieku Jessica stała się twarzą kosmetyków Marca Jacobsa, co jest doskonałym potwierdzeniem jej piękna, które jest ponadczasowe.

To prawda, że ​​eksperci twierdzą, że bez operacji kosmetycznych nadal nie było. Analizując jej zdjęcia w młodości i teraz, możemy wywnioskować, że Jessica Lang nadal wykonywała operacje plastyczne. Wysklepione brwi mają charakterystyczny wygląd. Kości policzkowe są teraz wyższe, najprawdopodobniej dzięki implantom. W tym wieku kobieta ma zaskakująco napięte powieki górne i dolne oraz napiętą skórę na szyi, co również wskazuje na interwencję chirurgiczną. Niemniej jednak wszystkie te możliwe operacje nie zepsuły naturalnego piękna i uroku Jessiki. Ze względu na profesjonalizm chirurga i wyczucie stylu aktorki, wynik przekroczył wszelkie oczekiwania.

Czytaj także
  • Cate Blanchett, Lucy Liu i inni podczas ceremonii rozdania nagród Tony Awards-2016
  • Theron, Berry, Clooney, Lopez i inne gwiazdy, które są na liście najpiękniejszych starzejących się gwiazd
  • Dasha Pynzar jest w ciąży

Teraz aktorka mniej gra w film. Jej działalność koncentruje się bardziej na teatrze. W tym samym czasie angażuje się w działalność charytatywną, nieraz brała udział w działaniach na dużą skalę, by walczyć z AIDS. W tym celu Jessica odwiedziła kilka krajów afrykańskich. Została ambasadorem dobrej woli międzynarodowej organizacji UNICEF.

Красотка Джессика Лэнг Джессика Лэнг модель Джессика Лэнг в молодости в Париже
Джессика Лэнг в фильме Кинг КонгДжессика Лэнг получила ЭммиДжессика Лэнг с Оскаром 1983 год
Джессика Лэнг и Дрю БерриморДжессика Лэнг и Михаил БарышниковДжессика Лэнг сейчас