Aktorka, producentka, modelka i matka mało niespokojnych, Jessica Beale zawsze ma czas i nigdy nie przestaje zaskakiwać swoich fanów! Pewnego dnia aktorka stała się gościem wieczornego programu telewizyjnego Stephen Colbert i uczciwie przyznała, że ​​dorastanie 2-letniego syna Silasa i chęć bycia idealną mamą nie są dla niej łatwe z wielu powodów. Według Jessiki, czuje się wyczerpana, jak sobie radzi?

Jessica przyznała, że ​​z dużym stresem może nazywać siebie idealną mamą:

"W domu panuje ciągły chaos, składający się z kawałków gliny z Play-Doh, naklejek, okruchów, czekoladek, zabawek i tego, co jeszcze nie wiadomo. Nie można przejść, na pewno napotkasz coś, każdy centymetr został opanowany przez dziecko, nie ma sensu sprzątać, on potrzebuje wszystkiego! "
Бил призналась, что очень устала

Żona Justina Timberlake'a zauważyła, że ​​brak pełnego, spokojnego snu jest dla niej najtrudniejszy:

"Najgorsze jest to, że jeśli Silas obudzi się w środku nocy, bardzo trudno go odzyskać! Dlatego w domu, gdy nasz syn śpi, jest kompletna cisza. Nie daj Boże kogoś obudzisz przez przypadek, natychmiast wchodzi na czarną listę i staje się moim osobistym wrogiem. Mój syn jest dzikim muzykiem, wśród skromnych i cichych dzieci przyjaciół ".
Актриса перед записью шоу

Aktorka przed nagraniem spektaklu

Джессика Бил

Beal przyznaje, że boi się dorastania i trzech lat swojego "buntownika":

"Czuję się wyczerpany. Czytam i słyszę o niekontrolowanych "trzylatkach" i ciągle zaczynam wpadać w panikę, jak będzie z nami? Czy mogę sobie z tym poradzić? Wydaje mi się, że ci zwariowani ludzie są trudniej radzić sobie z nimi niż dorośli. "
Джессика Бил боится з-летнего возраста сына

Jessica Beal boi się 3-letniego syna

Czytaj także
  • Fani nie docenili odzieży sportowej Jessiki Biel, ale chwalili samą aktorkę
  • Justin Timberlake poświęcił swoją żonę Jessice Biel dotykiem na Instagramie
  • Jessica Beal i Justin Timberlake opowiadali o trudnych narodzinach syna: "Syn postanowił zrobić wszystko po swojemu"

Pomimo obaw, Jessica Bill jest szalenie zakochana w swoim synu i zawsze ma humorystyczne dowcipy. Żywe potwierdzenie tych rzadkich zdjęć na Instagramie.

"Zabawny, zabawny i najlepszy!"

- tak skomentował Jessica triki 2-letniego Silasa.