"Jestem na granicy" - wyznała Tess Holliday na swojej stronie na Instagramie. Kolorowy model plus-size podzielił się z obserwatorami refleksjami na temat macierzyństwa i trudnościami związanymi z łączeniem pracy z rodzicielstwem. 31-letnia Tess ma pierworodnego, 11-letniego Riley, a osiem miesięcy temu urodziła syna Bowie, który "zwrócił znajomy świat".

Тесс Холидей с сыновьями

Tess Holiday z synami

Przez długi czas Tess skutecznie łączyła opiekę nad noworodkami i sesjami mody fotograficznej, ale najnudniejszy okres każdego dziecka przyszedł, Bowie zaczął wycinać pierwsze zęby. Model strasznie nie zasypia i narzeka na ciągłe osłabienie i zmęczenie:

Dzisiaj nie śpię od 3 rano czy w nocy? Ponieważ Bowie ma niespokojny sen, budzi się za każdym razem, gdy wkładam go do łóżeczka. Jego zęby są posiekane i nie ma dla niego znaczenia, że ​​jego matka ma jutro pełny 15-godzinny dzień pracy. Staram się nie tracić serca, piję ulubioną kawę i maluję usta jaskrawoczerwoną szminką, ale to wszystko ze względu na uśmiech dziecka i bliskich, w rzeczywistości jestem bardzo zmęczony i dzisiaj wszystko jest inaczej. Jestem na granicy.
Тесс Холидей с сыном

Tess Holiday z synem

Jestem na granicy ...

Model poruszał bardzo ważny temat, bliski kobiecie, więc objawienie Tess Holliday wywołało wiele komentarzy i słów wsparcia.

Teraz piszę i płaczę, nie mogę się powstrzymać, to trwa dwie godziny. Szczerze mówiąc, jestem na granicy mojej siły i możliwości. Narodziny dziecka były dla mnie poważnym testem i dopiero teraz zrozumiałem, dlaczego jestem tak zdruzgotany. Zawsze i wszędzie odczuwam wielką wewnętrzną presję, aby wyglądać dobrze - to trudne. Mam plamy hormonów, karmienie piersią Bowie, brak snu, worki pod oczami ze zmęczenia, skórę twarzy i ciało z czerwonymi plamami i niesamowitą słabością. Nie mogę zmusić się do wstania z łóżka, jak radzą sobie z tym inne kobiety?
Тесс Холлидей не может сдержать слез

Tess Holliday nie może powstrzymać łez

Тесс Холлидей с сыном Боуи

Tess Holliday z synem Bowie

Czytaj także
  • Tess Holiday zażądała produkcji wysokiej jakości środków antykoncepcyjnych!
  • Tess Holiday pogratulowała sobie w rocznicę ślubu, publikując na Instagramie
  • Grube modele

Na modelu Instagrama podpisano ponad milion subskrybentów, więc pytanie dotyczyło każdego, kto borykał się ze zmęczeniem i nużącymi problemami rodziców.

Тесс Холлидей
Rozumiem, że świadomie wybrałem zawód, który wymaga stałej kontroli nad wyglądem i staram się dopasować stworzony obraz. Pragnienie piękna i estetyki mnie motywuje, ale to nie jest najważniejsze! Dla mnie, pracując w branży kosmetycznej, ważne jest znalezienie równowagi między współczuciem a dążeniem do piękna. Czy ktoś wybacza ci negatyw, jeśli jesteś zmęczony, nie masz dość snu ze względu na dziecko i chcesz się ukryć, płakać? Prawie ... Mam nadzieję, że z biegiem czasu coś zmieni się w społeczeństwie, a ludzie przestaną patrzeć na ludzi takich jak ja, jak złe matki. Próbujemy zachować nasze problemy w sobie i wszystko jest złe, to trudne.
Модель plus-size и мать двоих детей - Тесс Холлидей

Plus size model i matka dwójki dzieci - Tess Holliday