Star of "Enchanted", "Grindhouse" and "Scream" Rose McGowan, która niedawno obcięła włosy, powiedziała, że ​​kończy karierę aktorską. Nie zamierza całkowicie wycofać się z kina, ale zostanie reżyserem.

Nowo wykonany reżyser

Feministka McGowan znudzona była nudnymi i identycznymi zdjęciami superbohaterów stworzonych dla kopii węglowych, które pojawiają się na ekranach. Według Rose nie mają wystarczająco interesujących tematów i odważnych pomysłów. Powodem tej degradacji jest to, że filmy te są filmowane przez mężczyzn.

Aktorka zamierza poprawić obecną sytuację i nakręcić film, który rozwinie społeczeństwo.

Czytaj także
  • Vincent Gallo: "Jestem prawdziwą ofiarą Weinsteina, nie aktorką!"
  • Rose McGowan została oskarżona o popełnienie samobójstwa przez jej byłego agenta
  • Rose McGowan powiedziała negatywnie o czarnej sukience na "Złotym Globie - 2018"

Ostatnia kropla

W zeszłym roku Rose nakręciła krótki film "Down", debiut okazał się sukcesem, jej kaseta zdobyła nagrodę na festiwalu "Sundance". Jednak aktorka nie odważyła się zaangażować w aktorstwo.

Kubek jej cierpliwości wypełnił nieprzyjemny epizod. McGowan zaprasza mnie do pobrania próbek do zrobienia zdjęcia w nowym filmie, mówiąc, że powinna przyjść na casting w leginsach, w czarną ciasną bluzkę, w biustonoszu z pompką.

Aktorka nie tolerowała i skarżyła się nie tylko na swojego agenta, ale na reżysera obrazu Adama Sandlera.

В роль Пейдж в сериале Роуз в фильме Родригеса Грайндхаус Кадр из ленты
Несколько лет МакГоуэн встречалась с Мэрилином Мэнсоном, но бросила его из-за прОна была помолвлена с  Робертом РодригесомСейчас  Роуз счастлива с художником Дейви Дитейлом, за которого вышла замуж два