Ivan Trump, pierwsza żona Donalda Trumpa, rzadko udziela wywiadów prasie, zwłaszcza jeśli chodzi o życie osobiste. Zrobiła jednak wyjątek dla magazynu "New York Post".

Ivana bardzo pozytywnie mówi o Donaldzie Trump.

Kobieta rozpoczęła swoją opowieść od odległego 1976 roku, kiedy ona, już w Nowym Jorku, wraz ze swoimi przyjaciółmi poszła do kawiarni na lunch. "To było bardzo interesujące miejsce i nie było w nim wolnych miejsc. Byliśmy już zdesperowani, ale młody człowiek podszedł do nas i zaproponował, że usiądzie przy swoim stole. Powiedziałem wtedy moim przyjaciołom: "Pozytywna wiadomość - teraz będziemy mieli stolik, a negatywny - ten młody człowiek usiądzie z nami". Zjedliśmy bardzo dobrą zabawę i, co dziwne, facet zapłacił mi rachunek, a potem nagle gdzieś zniknął. W tym momencie pomyślałem: "To więcej niż dziwne. Po raz pierwszy się z tym zetknęłam. Młody człowiek zapłacił mi rachunek i nie żądał niczego w zamian. Jednak kiedy opuściłem kawiarnię z przyjaciółmi, zobaczyłem Donalda w limuzynie. Waży wszystkich w domu i proponuje mi spotkanie. "

Potem Ivana trochę poruszył politykę i opowiedział, jak długo Donald śnił o prezydenckim fotelu: "Pod koniec lat 80. Trump otrzymał list od Reagana, w którym polecił Donaldowi myśleć, że może zostać prezydentem. Wtedy jej mężowi bardzo spodobał się ten pomysł, ale w tym czasie nie była przeznaczona do spełnienia. I nasz rozwód był winien. Od tego czasu minęło 25 lat, a marzenie o fotelu prezydenckim nadal nie opuszcza Donalda. Być może w tym roku jego życzenie się spełni. Zgadzam się z nim wiele razy, ponieważ po swoich przemówieniach on bardzo często dzwoni do mnie i omawiamy je z nim. Tutaj jest na przykład bardzo trudny problem z migracją. Uważam, że Ameryka potrzebuje migrantów, ale tylko tych, którzy chcieliby pracować. W końcu dosyć często meksykańskie dziewczęta przychodzą do nas, rodzą, a potem żyją z korzyści, które im płacimy. A to, jak sądzę, jest zasadniczo złe. "

Ponadto Ivan Trump uważa, że ​​Melanie, czwarta żona Donalda, będzie doskonałą pierwszą damą. "Ona sobie poradzi. Życzę jej wszystkiego najlepszego, ponieważ Melania nie wyrządziła mi żadnej krzywdy - powiedziała kobieta na zakończenie.

Czytaj także
  • Nowe wyjście z Donalda i Melanii Trump: tkliwość publiczna i szykowny strój Pierwszej Damy w USA
  • Jim Carrey kaustycznie krytykuje Donalda Trumpa i jego otoczenie, rysując kreskówki
  • Donald Trump z żoną Melanią i córką Tiffany odwiedzili nabożeństwo wielkanocne

Donald i Ivana są małżeństwem od 14 lat

Przyszła para Trump ożenił się w 1977 r. I żonaty od 14 lat. W 1991 roku, po zdradzie przeciwko Donaldowi z modelką i aktorką Marla Maples, Ivana złożyła pozew w sądzie o rozwód. Para miała troje dzieci w małżeństwie: Donalda Jr., Ivankę i Erica. Ponadto Donald ma córkę Tiffany z Marli Maples i syna Barona, urodzonego z Melanii Trump.

Ивана Трамп Дональд и Ивана в молодости Когда-то они были счастливы вместе
Марла Мейплз и Дональд ТрампДональд и МеланияДональд мечтает стать президентом
Ивана с детьмиДональд с дочерью ТифаниМелания с сыном Бароном