Opinia publiczna często może doprowadzić człowieka do załamania nerwowego! Sędzia dla siebie: pewnego dnia paparazzi zrobili serię zdjęć aktora Jonah Hill na spacerze. Wyraźnie pokazują, że 33-letni komik stracił dużo na wadze - upuścił co najmniej kilkanaście kilogramów.

Фанаты осудили звезду фильма «Волк с Уолл-стрит» за большую потерю веса

Zdjęcia, takie jak gorące ciasta, przyciągnęły wszystkie największe tabloidy, a oto rezultat: fani kreatywności gwiazdy "Wilk z Wall Street" rzucili się na niego z krytyką. Zamiast uszczęśliwiać człowieka, który potrafił sprawić, by był w dobrej kondycji fizycznej, fani wyrazili niezadowolenie z tych zmian.

Tłuszcz - zły, chudy - jeszcze gorszy?

Czy wiesz, które posty są najczęściej napotykane? Oskarżenia faceta są takie, że po prostu przestał być śmieszny! Fani mówią, że John się śmiał, bo był gruby, ale teraz jest ciekawiej oglądać.

Są też tacy, którzy piszą, że jest bardzo fajnie, że artysta wziął na siebie i schudł. Ale te repliki są w mniejszości, ale nawet ci, którzy nie są oburzeni, że ten niedorzeczny grubas schudł, wciąż przewidują jego szybki powrót do starych wymiarów ...

Кадр из фильма Волк с Уолл-стрит Interesujące szczegóły

W prasie pojawiła się informacja, że ​​John Hill celowo odzyskał 114 kg, aby uzyskać rolę w filmie "Faceci z pniami". Po zakończeniu projektu natychmiast zaczął tracić na wadze.

До похудения Czytaj także
  • Osoby wtajemniczone odpowiedziały na pytanie: dlaczego Channing Tatum i Jenna Devan się rozdzieliły?
  • Channing Tatum i Jenna Devan są hodowane
  • Mariah Carey podczas Kids 'Choice Awards 2018 ze swoim byłym mężem i dziećmi
Свежее фото

Podczas pokazu Jimmy'ego Fellona aktor powiedział, że szczególnie wspiera go jego bliski przyjaciel i kolega Channing Tatum:

"Pamiętam, że marzyłem o tym, aby stać się normalnym i zadzwoniłem do Chenninga po radę. Zapytałem go, mówiąc, co się stanie, jeśli będę jeść mniej i pójdę na siłownię, gdzie będę się uczyć z trenerem? Odpowiedział mi, że oczywiście, w ten sposób ludzie zwykle mają dobrą figurę, a to jest najbardziej oczywistą rzeczą na świecie. "