Aktorka Diane Kruger, która ma dość stabilne i długotrwałe relacje z aktorem Joshua Jacksonem, była widywana w towarzystwie nowego mężczyzny. Obserwatorzy plotek mogą jedynie domyślać się, co to jest: początek kolejnej historii miłosnej, czy tylko przyjacielskie spotkanie.

Niedawno Diana została przyłapana w jednym z pubów Wielkiego Jabłka. Diana wybrała swojego kolegę w filmie "Niebo" (2015) Norman Reedus jako dżentelmen. Rozmawiali z entuzjazmem, dobrze się bawili, a potem Diana usiadła mu na kolanach.

Czytaj także
  • Diane Kruger opowiedziała o filmowaniu w swoim ojczystym języku w filmie "At the limit"
  • Fotorelacja: Diana Kruger i Norman Reedus kupują dom w Nowym Jorku
  • Próbka romansu: Diana Kruger i Norman Reedus nie ukrywali swoich uczuć na rozdaniu nagród Critics 'Choice Awards 2018

Czy było oszustwo?

W odpowiedzi na prośby dziennikarzy przedstawiciele aktorki mówią, że ta historia to kolejna plotka. Diane Kruger znana jest z konsekwentnej współpracy z partnerami. Po rozwodzie z przystojnym Francuzem Guillaume Canet, zaczęła spotykać się z Joshuą Jacksonem w 2006 roku. Od tego czasu uważani są za wzorową parę i nigdy nie rozmawiali o chęci rozstania się.

Актриса со своим любимым  Джошуа Джексоном Эта пара осталась в прошлом? Диана закрутила роман с коллегой по съемочной площадке?
Роскошная Диана Крюгер и ее бойфрендАктер Норман РидусОдна из самых красивых актрис современного кинематографа Диана Крюгер