Demi Lovato, która po zerwaniu z Wilmer Valderram miała trudności z nawiązaniem poważnego związku, potwierdziła swój romans z mistrzem sztuk walki Luke'em Rokholdem. W parze, para przybyła na turniej UFC 205, który odbył się w nocy z 13 na 13 listopada w Nowym Jorku.

Publikacja

Pogłoski o bliskim związku z 24-letnią Demi Lovato i 32-letnim Luksem Rokholdem powstały kilka miesięcy temu. Znawcy donieśli, że zaczęli się spotykać w sierpniu. Piosenkarz i wojownik, przemawiając w Absolute Fight Championship, nie byli pewni perspektyw tego związku i nie wypowiedzieli się na temat jego osobistego życia.

Niedawno Demi i Luke wyszli z podziemia, pojawiając się razem w kompleksie sportowym Madison Square Garden. Kochankowie, siedzący na podium, obserwowali wzloty i upadki pojedynku między Eddiem Alvarezem i Conorem MacGregorem i nie wahali się otwarcie demonstrować swoich uczuć.

Udostępnianie zdjęć

Następnego dnia na Instagramie Lovato pojawiła się wspólna migawka z chłopakiem. Pod zdjęciem, w którym delikatnie trzyma Luke'a przy kolanie, performer napisał:

"O ostatniej nocy."
Czytaj także
  • Demi Lovato i Wilmer Valderrama odnowili romans
  • Henry Cavill zerwał z kaskaderem Lucy Cork
  • Gwiazdy nie chciały zaprzyjaźnić się z Keatonem Jonesem, który wcześniej był wspierany w sieci

Uśmiechnij się na palcach

Wiele plotek jest sceptycznych wobec powieści pary, mówiąc o nim jako o małej romansie. Kochankowie nie zwracają uwagi na prognozy zazdrosnych i zdążyli już zrobić te same uśmiechnięte tatuaże na małych palcach.

Деми Ловато подтвердила свой роман с Люком Рокхолдом Певица и боец были замечены в нью-йоркском Медисон-сквер-гардене Влюбленные пришли посмотреть на поединок Конора МакГрегора и Эдди Альвареса
На своей страничке в соцсети Деми опубликовала совместное фото с кавалеромДеми и Люк сделали одинаковые татуНа их мизинцах красуются смайлики