Kristen Stewart i Soko przez miesiąc nie ukrywają, że są parą, pokazując swoje uczucia. Pewnego dnia wybrana gwiazda "Zmierzchu" dokonała sensacyjnej spowiedzi. Okazuje się, że Soko miała romans z Robertem Pattinsonem. Oto taki trójkąt!

Była dziewczyna chłopaka

Stephanie Sokolinski powiedziała, że ​​spotkała aktora na randce w ciemno. Została zorganizowana przez jej przyjaciółkę, która pracuje w wytwórni płytowej. Według francuskiego piosenkarza, romans nie trwał długo i uciekli przed filmem o sadze Zmierzch, gdzie Kristen poznała Roberta.

Oczywiście ten długotrwały związek nie wpłynął na obecną relację między Stuartem i Soko. Piękności nie nudzą się razem i mają coś do pogawędki!

Czytaj także
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały
  • 24 gwiazdki-brudne, co nieprzyjemnie pachnie
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell widzieli się razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem

Oh Kristen ...

Co do jej miłosnego związku ze Stewartem, Soko było dość skąpe ze szczegółami. Przyznała, że ​​jest bardzo szczęśliwa w swoim nowym związku, a płeć jej wybranki nie ma dla niej znaczenia.

Dziennikarz zapytał ją, czy spotkali się z pomocą Internetu. Odpowiadając, Soko roześmiała się i powiedziała, że ​​mają tradycyjną znajomość!

Кристен Стюарт и Соко Девушки без стеснения демонстрируя свои чувства публике  Весьма эротично!
Французская певица встречалась с  с Робертом ПаттинсономИх свидание вслепую произошло задолго до романа Стюарт и ПаттисонаСтарый роман не оттолкнул Кристен Стюарт от новой подруги