Małżonka "50 odcieni szarości" Amelia Warner była widywana przez reporterów na ulicach brytyjskiej stolicy. Aktorka przetoczyła się przed siebie niebieskim powozem, potwierdzając informację o dodatku w ich rodzinie.

Założenia dziennikarzy

Doniesienia o ciąży Warnera pojawiły się w październiku, para nie złożyła oficjalnych oświadczeń, ale jej brzuch nadal rósł. Według osoby, która się wtajemniczyła, żona popularnego irlandzkiego aktora miała urodzić się w lutym.

Jamie wyjechał, aby nakręcić kontynuację sensacyjnego filmu z Dakotą Johnson w Kanadzie, a Amelia nie była widoczna.

Czytaj także
  • Jak panna młoda: Dakota Johnson i Jamie Dornan na paryskiej premierze filmu "Pięćdziesiąt twarzy wolności"
  • Jamie Dornan mówił o swoich prawdziwych relacjach z Dakotą Johnson
  • Rzadkie zdjęcia: Jamie Dornan z żoną i córką na spacerze

Spacerując po Notting Hill

W poniedziałek paparazzi nie uwierzyli w swoje szczęście, gdy zobaczyli Warnera i jego dziewczynę chodzących po Londynie. Nowo zmumifikowane matki szły powoli z powozami i gorąco omawiały radości z macierzyństwa.

Aktorka była w dobrym humorze i ubrana była w czarny płaszcz, rzucona na luźną białą koszulę i dżinsy ze łzami na kolanach.

Sądząc po niebieskim kolorze wózka Bugaboo Chameleon, gwiazdy miały syna.

Aktorzy pobrali się w kwietniu 2013 r., Aw listopadzie zostali rodzicami uroczego dziecka Dalsi. Teraz mają jeszcze jedno dziecko. Fani wyzwolonego miliardera Christiana Graya, którego rolę grał na ekranie filmu Dornan, z chęcią poznają imię jego spadkobiercy!

Амелия Уорнер подтвердила рождение второго ребенка, выйдя гулять с коляской Папарацци запечатлели жену Джейми Дорнана на улицах Лондона Молодая мамочка улыбалась и прекрасно выглядела
Можно предположить, что у актеров родился мальчикАмелия с любовью и нежностью смотрела на малышаДжейми сейчас находится в дали от семьи  на съемках продолжения фильма 50 оттен
Джейми и Амелия поженились в 2013 году и стех пор скрывают свою личную жизнь от О беременности Уорнер стало известно в октябре 2015 годаУ супругов уже есть дочка Далси