27-letni piosenkarz i aktor Chris Brown jest znany z szybkiego temperamentu i nieodpowiednich działań. Stało się to znane po raz pierwszy w 2009 roku po tym, jak piosenkarka Rihanna poinformowała o pobiciu policji. Wczoraj miał miejsce podobny incydent, w którym ofiara została zwycięzcą tytułu "Miss Regional California" Bailey Curran.

Groził mi bronią!

Rankiem 30 sierpnia w rezydencji Chrisa Browna rozegrał się prawdziwy dramat kryminalny. Przyszedł do niego Bailey Curran, który miał zostać nakręcony w nowym klipie piosenkarza. Podczas rozmowy dziewczyna wyraziła podziw dla klejnotu z kolekcji Browna, po którym Chris stał się absolutnie nieadekwatny. Zaczął krzyczeć, obrażając Karrana, a potem nagle wyjął pistolet i powiedział, że zastrzeli ją. Przerażona Bailey rzuciła się do łazienki, gdzie dostała telefon od policji. W rozmowie telefonicznej ze strażnikami rozkazu Carran powtarzał:

"Groził mi bronią!" On mnie zabije! ".

Na wezwanie Baileya policja zareagowała bardzo szybko iw ciągu 5 minut dom Browna został otoczony. Jednak piosenkarka po prostu zdecydowała się nie poddawać i przez długi czas kategorycznie odmawiała otwarcia drzwi. Poza tym wyrzucił z okna dworu paczkę, w której znaleziono broń, noże i biały proszek. Policja namówiła Chrisa, by otworzył drzwi na długi czas, a on to zrobił. Po takim wezwaniu i akcji, gdy stało się jasne, Brown został aresztowany, a jeśli jego wina okaże się udowodniona, to egzekutor zaświeci 4 lata więzienia i 10 000 dolarów grzywny.

Czytaj także
  • Chris Brown jest oskarżony o próbę uduszenia się
  • Chris Brown mówił o burzliwym związku z Rihanną i powodach ich ciągłych walk
  • Chris Brown nieświadomie naruszył decyzję sądu

Oświadczenie Chrisa Browna

Po aresztowaniu wokalista złożył oświadczenie, że całkowicie zaprzeczył swojej winy. Ponadto na swojej stronie na Instagramie opublikował wideo, w którym emocjonalnie opowiada o tym, co się dzieje:

"Dzisiaj obudziłem się, ponieważ mój dwór otoczony jest strażnikami porządku. Co to wszystko oznacza? Oskarża mnie o coś, w czym nie ma mojej winy. Dlaczego wszyscy mogą dzwonić na policję do mojego domu? Muszę zatroszczyć się o moją córkę i nie brać udziału w niezrozumiałych rozgrywkach ".
Крису Брауну снова грозят суд и тюрьма Бэйли Карран обвиняет Криса Брауна в вооруженном нападении на нее Полицейские не могли выманить Криса Брауна из дома на протяжении 11 часов
В результате Крис все-таки сдался полицииУ Криса Брауна уже была судимостьКрис Браун старается ладить со стражами порядка
Крис может лишиться выступлений на 4 годаУ Криса подрастает дочь Роялти, о которой он заботитсяКрис Браун и Рианна