Data premiery pierwszego odcinka nowej epickiej opowieści "The Game of Thrones" została nazwana: 16 lipca 2017 roku! Ten dzień pełen trwogi czeka na wszystkich fanów sagi, która jest emitowana na kanale HBO przez 6 kolejnych lat.Przewodnik kanału i producenci filmu zachowują wszystkie szczegóły fabuły w najściślejszej tajemnicy, ale udało im się jeszcze coś dowiedzieć.

Tym razem praca nad filmem była prowadzona w kilku lokalizacjach jednocześnie, a strzelaniny odbywały się równolegle. Operatorzy podzieleni zostali na zespoły złożone z 500-700 osób. Miejsca zostały wybrane niezwykle malowniczo: Belfast, Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania, Islandia i tradycyjnie Chorwacja (tutaj kręcą krajobrazy Portu Królewskiego).

Efekty specjalne w nadchodzącym sezonie są po prostu oszałamiające. Producenci powiedzieli, że publiczność czeka na spotkanie z "odnowionymi" smokami, Daeneris. Osiągną wielkość samolotu pasażerskiego DC-9, a to aż 50 metrów długości! Czy możesz sobie wyobrazić?

Любимец публики Джон Сноу Fabuła z niespodzianką

Dziennikarze mogą tylko zgadywać, co będzie przedmiotem dyskusji w nowym sezonie. Jak wiadomo, nie opiera się na powieści George'a Martina, ale na szkicach pisarza. Książka "Wiatry zimy" nie została jeszcze sfinalizowana i opublikowana, a zatem niezwykle trudno jest przewidzieć rozwój fabuły, sam autor stwierdził, że jego lektura będzie "trudniejsza niż kiedykolwiek", a publiczność będzie czekać na finał, z którego dosłownie szron przejdzie przez skórę. Jednak pisarz wpadł w jedną z rozmów z reporterami i zauważył, że w siódmym sezonie w końcu żyli przedstawiciele rodziny Starków.

Дейенерис на съемочной площадке Zaktualizowana obsada

Tego lata w serii spotkamy się z wieloma nowymi twarzami. Ale co dzieje się na odwrót, jeśli było tylko kilka oryginalnych "członków" ... Producenci nazywali popularnego brytyjskiego muzyka Eda Sheerana. Okazuje się, że od dawna chciał zobaczyć w projekcie, ponieważ wykonawca roli Aryi Stark jest wielbicielem twórczości dwukrotnego zdobywcy nagrody Grammy. Rola Sheerana nie została ujawniona.

W "Grze o tron" będzie miejsce nie tylko dla muzyka, ale także dla mistrza świata w mieszanych sztukach walki Conora McGregora. Irlandczyk będzie musiał zagrać pirata.

W skład zespołu wejdą także nagrodzony Oscarem aktor Jim Broadbent, którego znamy z Cloud Atlas i Moulin Rouge.

Czytaj także
  • Jako panna młoda: Angelina Jolie na rozdaniu nagród Critics 'Choice Awards 2018
  • Wywiad z Frankiem Emilią Clark dla Harper's Bazaar o karierze i scenach nagich w serii "Gry o tron"
  • Emilia Clarke stała się blondynką
Кадры со съемок

Nie martw się losem czołowych aktorów sagi. Wszystkie są na swoim miejscu, a pensja Lene Hidey, Petera Dinklage, Nikolaya Koster-Valdau, Keitha Harringtona, Emilii Clark wzrosła z 300 000 do 500 000 $ za każdy odcinek.