Wielu fanów Leonardo DiCaprio było przekonanych, że jego uczucia do modelu Bar Raphaela są silne, a właśnie gwieździsto wyglądający przystojny odważy się zaproponować coś miłego. Ale cud nie nastąpił, w przeciwieństwie do oczekiwań, DiCaprio nie spieszył się z rozstaniem z kawalerem, a izraelska piękność jest zmęczona śnieniem o szczęśliwa, wielka rodzina . Spory i nieporozumienia regularnie pojawiały się między kochankami, a po licznych próbach nawiązania stosunków nadal rozpadał się model Bar Rafaeli i Leonardo DiCaprio. Dlaczego ta historia miłosna nie była zwieńczona szczęśliwym zakończeniem, być może jest znana tylko byłemu kochankowi. I będziemy pamiętać, jak to wszystko się zaczęło.

Bar Rafaeli i Leonardo DiCaprio: historia miłosna

Powieść słynnego izraelskiego modelu i gwiazdy Titanica rozpoczęła się w odległym 2006 roku. Już wtedy lista "track record" Lovelace DiCaprio była imponująca i początkowo fani nie spodziewali się, że w ramionach seksownej blondynki ich idol będzie opóźniony przez długi czas. Ale tym razem Leo przewyższył siebie. Przez trzy lata Bar pozostawał w statusie ukochanej i potencjalnej narzeczonej naszego nieustraszonego i kochającego macho. Amerykańskie tabloidy teraz i potem rozpowszechniają plotki o zbliżającym się małżeństwie celebrytów, ale żeby potwierdzić informacje zdjęciami ślubnymi, których nie mogli. Wręcz przeciwnie, w 2009 roku w jednym z wywiadów Bar ogłosił rozstanie ze swoim nieodmiennym chłopakiem, motywując decyzję odmiennymi poglądami na dalszy rozwój stosunków. Dziewczyna wyznała, że ​​od dawna marzyła o rodzinie, a Leo nie spieszył się z radykalną zmianą w swoim życiu.

Jednak, jak się później okazało, nie był to koniec. W 2010 r. Para wznowiła relacje i fala plotek znów ogarnęła opinię publiczną. Wszyscy byli szczerze przekonani, że DiCaprio poważnie postanowił się ustatkować. Dowodem na to było pojawienie się pierścienia na palcu serdecznym lewej ręki dziewczynki, który paparazzi zauważyli na Festiwalu Filmowym w Berlinie.

Czytaj także
  • Uścisk Camilla Morrone i Leonardo DiCaprio na imprezie karnawałowej Coachella Neon
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały
  • 24 gwiazdki-brudne, co nieprzyjemnie pachnie

Można tylko zgadywać, co było rozczarowaniem fanów pary gwiazd, kiedy w maju 2011 roku w prasie pojawiła się informacja, że ​​rozpadł się model Bar Rafaeli i Leonardo DiCaprio. Tym razem ich decyzja była ostateczna i nieodwołalna.

Бар Рафаэли и Леонардо Ди Каприо красивая пара Бар Рафаэли и Леонардо Ди Каприо в повседневной жизни Бар Рафаэли и Леонардо Ди Каприо на отдыхе
Бар Рафаэли и Леонардо Ди Каприо - ярые болельщикиБар Рафаэли Бар Рафаэли и Леонардо ДиКаприо на ужине в ресторане Grill RoyalБар Рафаэли и Леонардо Ди Каприо на вечеринке