Benedict Cumberbatch i Sophie Hunter spodziewają się dziecka. Półtora roku po urodzeniu ich pierwszego dziecka, Christopher Carlton, para będzie miała kolejne dziecko!

Gotowy do uzupełnienia!

Benedict Cumberbatch, mówiąc o swoich planach na przyszłość, powiedział, że nie ma nic przeciwko byciu ojcem, mówiąc:

"Stałem się tatą i mężem. I zrobił to we właściwej kolejności. Teraz jestem gotowy na kilka mniejszych Cumberbagów. "

Wszyscy przyjęli słowa gwiazdy "Sherlock" jako żart, ponieważ stosunkowo niedawno (w czerwcu 2015 r.) On i jego żona mieli syna. Jak się okazało, Cumberbatch jest odpowiedzialny za swoje słowa!

Powiedział - gotowe

Ciekawa pozycja 38-letniej Sophie Hunter zaczęła mówić po premierze filmu fantasy "Doctor Strange", który miał miejsce wczoraj w Los Angeles. Aktorka i reżyserka w niepełnym wymiarze godzin towarzyszyła mężowi 40-letniemu Benedictowi Cumberbatchowi, który odegrał główną rolę w filmie.

Na czerwonym dywanie Sophie założyła czarną sukienkę bez ramiączek z zasłoną na piersi, która maskowała jej figurę. Jednak te sztuczki nie pomogły ... Zaokrąglony brzuszek spektakularnej brunetki był nadal widoczny, pomimo swobodnego stroju.

Czytaj także
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!
  • Weinstein, Bekmambetov i Cumberbatch zaprezentowali film "War of Currents" na festiwalu filmowym w Toronto
  • "Sherlock" być: twórcy serii wskazują na możliwość kręcenia kolejnego sezonu!

Przypomnijmy, że Benedict i Sophie zaczęły spotykać się w 2008 roku, pobrali się w 2015 roku na kilka miesięcy przed narodzinami Christophera. Czekamy na oficjalne komentarze od przedstawicieli pary.

Бенедикт Камбербэтч и Софи Хантер ждут второго ребенка Супруги на премьере фильма «Доктор Стрэндж» На снимках виден округлившийся живот Софи Хантер
Актер принимает поздравления?Бенедикт Камбербэтч и Тильда СуинтонБенджамин Брэтт с женой Талисой Сото
Джессика ХенвикРэйчел МакАдам на красной дорожкеМинг-На Вен