Pojawienie się Jamiego Dornana i jego drugiej połowy Amelii Warner na imprezie charytatywnej w Londynie, zasugerowało, że gwiazda "50 odcieni szarości" wkrótce stanie się ojcem po raz trzeci.

Rzadkie wyjście

Kilka dni temu fundacja The Sugarplum Children's Foundation, która zajmuje się badaniami, leczeniem i profilaktyką cukrzycy typu I, udzieliła uroczystej kolacji, w której nie uczestniczyli Jamie Dornan i Amelia Warner, świeccy hałaśliwi towarzysze. Ze względu na dobre uczynki małżonkowie zrobili wyjątek i chętnie przybyli na to wydarzenie w Londyńskim Muzeum Alberta i Victorii.

Амелия Уорнер и Джейми Дорнан на благотварительном вечере в Лондоне

Amelia Warner i Jamie Dornan podczas charytatywnego wieczoru w Londynie

Супруги Амелия Уорнер и Джейми Дорнан

Para wyglądała elegancko, dając pierwszeństwo klasycznym strojom. 35-letni Warner był ubrany w czarną sukienkę, z długimi rękawami i spódnicą z falbanką. Sandały i ciekawe "marmurkowe" sprzęgło uzupełniają jej wizerunek. 35-letni Dornan, próbował na smokingu z muszką i śnieżnobiałą, chrupiącą koszulą.

Przez cały wieczór aktor, który w końcu zakończył pracę nad trzecią częścią trylogii "Pięćdziesiąt twarzy wolności", która ukaże się w lutym następnego roku, nie opuścił żony, poświęcając jej maksymalną uwagę.

Амелия Уорнер и Джейми Дорнан с гостями мероприятияАктер Джейми Дорнан

Okrągły brzuch

Goście wydarzenia i prasa poświęcona wydarzeniu nie ukryli zmian w postaci Warnera, który nagle miał mały, ale już zauważalny brzuch. Pokazując takt, nie gratulowali gwiazdom małżonków z dodatkiem do rodziny, czekając na komentarze od ich przedstawiciela. Warto zauważyć, że aktorka dowiedziała się o drugiej ciąży w podobnych okolicznościach.

Джейми Дорнан и Амелия Уорнер на церемонии вручения премии «Оскар» в этом году

Jamie Dornan i Amelia Warner na tegorocznym Oskara

Амелия Уорнер в сентябре

Amelia Warner we wrześniu

Czytaj także
  • Jak narzeczona: Dakota Johnson i Jamie Dornan na paryskiej premierze filmu "Pięćdziesiąt odcieni wolności"
  • Jamie Dornan mówił o swoim prawdziwym związku z Dakotą Johnson
  • Rzadkie zdjęcia: Jamie Dornan z żoną i córką na spacer

Przypomnij sobie Jamie i Amelię razem z 2007. W kwietniu 2013 roku aktorzy rozegrali wesele, a następnie zostali rodzicami dwóch uroczych córek - Dalsi i Elva, które mają 4 i 2 lata.