Raper Diddy, wokalista Beyonce i pisarz JK Rowling! Dokładnie tak wyglądają trzej liderzy najdroższych gwiazd 2017 roku rocznej oceny wybitnej edycji Forbesa, opublikowanej dzień wcześniej. Aby obliczyć dochody, celebruje się celebrytów od 1 czerwca 2016 r. Do 1 czerwca 2017 r.

10 najlepszych celebrytów

1 miejsce

Na szczycie improwizowanego piedestału, uczciwie zarabiającego 130 milionów dolarów rocznie, 47-letni amerykański piosenkarz i producent Sean Combs, znany jako Puff Daddy lub Diddy, pewnie się uspokoił. Ponad połowę dochodu dla rapera, którego fortuna wynosi 820 milionów dolarów, przyniosła nie działalność koncertowa, ale sprzedaż jego markowych ubrań.

Шон Комбс -  130 млн долл

Sean Combs - 130 milionów dolarów

2 miejsce

Srebrny ranking z wynikiem 105 milionów dolarów trafił do ciężarnej 35-letniej Beyoncé, która w zeszłym roku była tylko 34. rokiem życia. Jej światowa trasa piosenkarki Formation i wydanie albumu Lemonade pomogły uzupełnić jej konta bankowe.

Бейонсе - 105 млн долл

Beyoncé - 105 milionów dolarów

3 miejsce

Trzecie miejsce zajął autor prac o kreatorze Harry'ego Pottera, 51-letniego brytyjskiego pisarza JK Rowling. Wydanie gry Harry Potter i Przeklęte Dziecko, obrazy Fantastyczne zwierzęta i Gdzie je znaleźć przyniosły jej 95 milionów dolarów.

Джоан Роулинг - 95 млн долл

JK Rowling - 95 milionów dolarów

4 miejsce

Były chłopak Rihanna 30-letni kanadyjski muzyk Drake na czwartej pozycji z wynikiem 94 milionów dolarów.

Дрейк - 94 млн долл

Drake - 94 miliony dolarów

5 miejsce

W piątej linii z 93 milionami dolarów, osiadła 32-letnia gwiazda futbolu amerykańskiego Cristiano Ronaldo, która podobno niedawno stała się ojcem wielu dzieci.

Криштиану Роналду - 93 млн долл

Cristiano Ronaldo - 93 miliony dolarów

6 miejsce

Szósta pozycja na liście to nowy przyjaciel Seleny Gomez, The Weeknd, który po raz pierwszy znalazł się w pierwszej dziesiątce rankingu, wcześniej nie wznosząc się ponad 30 miejsce. 92 miliony dolarów pomogły 27-letniemu kanadyjskiemu piosenkarzowi dokonać takiego przełomu.

The Weeknd - 92 млн долл

The Weeknd - 92 miliony dolarów

7 miejsce

Siódme miejsce należy do 63-letniej amerykańskiej prezenterki telewizyjnej i humorystki Howarda Sterna z 90 milionami dolarów.

Говард Стерн - 90 млн долл

Howard Stern - 90 milionów dolarów

8 miejsce

Ósme miejsce kompilatorów rankingu dał brytyjski zespół pop rockowy Coldplay, którego frontmanem jest 40-letni Chris Martin. Udana trasa Full Full of Dreams przyniosła członkom zespołu 88 milionów dolarów.

Coldplay - 88 млн долл

Coldplay - 88 milionów dolarów

9 miejsce

Dziewiąte miejsce 70-letniego autora thrillerów i detektywów American James Patterson. Najlepiej sprzedający się pisarz na świecie był w stanie pomóc 87 milionom dolarów za swoje prace.

Джеймс Паттерсон - 87 млн долл

James Patterson - 87 milionów dolarów

Czytaj także
  • Beyoncé zakochała się w festiwalu Coachella, demonstrując eleganckie obrazy
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi jest naprawdę ciężko pracować

10 miejsce

Z wynikiem 86 milionów dolarów, 10 najlepszych przedstawicieli świata sportu 32-letniego amerykańskiego zawodowego koszykarza LeBrona Jamesa zamyka czołową dziesiątkę.

ЛеБрон Джеймс - 86 млн долл

LeBron James - 86 milionów dolarów