Książę Karol Filip i księżniczka Zofia, dbając o kontynuację rodziny, postanowili nie opóźniać narodzin drugiego dziecka na później. Para, która wychowuje już pierwsze dziecko księcia Aleksandra, urodzonego w kwietniu ubiegłego roku, spodziewa się wizyty bociana we własnym domu we wrześniu.

Wszystko pierwsze

Kłopoty dotyczące 11-miesięcznego Aleksandra nie wpłynęły na pragnienie 37-letniego księcia Karola Philipa i jego 32-letniej żony księżniczki Zofii, aby mieć dużą i przyjazną rodzinę.

Koronowana rodzina ogłosiła ciążę Sofii Hellkvist na oficjalnej stronie internetowej i na koncie szwedzkiego dworu królewskiego na Instagramie. Oświadczenie brzmi:

"Z radością ogłaszamy, że czekamy na dziecko, brata lub siostrę dla księcia Aleksandra. Z niecierpliwością czekamy na narodziny nowego członka naszej rodziny. "

W apelacji określono również, że drugie dziecko pary ma urodzić się we wrześniu.

Принц Карл Филипп и принцесса София в сентябре снова станут родителями

Książę Karol Filip i księżniczka Sofia we wrześniu ponownie zostaną rodzicami

Принц Карл Филипп и принцесса София с сыном принцем Александром

Książę Karol Filip i księżniczka Zofia wraz z synem, księciem Aleksandrem

Smukły jak brzoza

Warto zauważyć, że tydzień przed wiadomościami o ciąży Sofii (ostatni piątek) księżniczka i jej mąż odwiedzili otwarcie centrum młodzieżowego w Sztokholmie. Przyszła matka wyglądała na szczęśliwą i rozluźnioną, a nawet próbowała skakać w rękawiczkach. Ponieważ okres ciąży w Sofii jest mały (około trzech miesięcy), pomimo stroju podkreślającego strój, jej ciężarny brzuch nie był widoczny.

София на открытии молодежного центра в пригороде Стокгольма

Sofia na otwarciu centrum młodzieżowego na przedmieściach Sztokholmu

Принц Карл Филипп и принцесса София перерезают ленту

Książę Karol Filip i księżna Sofia przecięli wstążkę

Беременность пока не отразилась на фигуре Софии

Ciąża jeszcze nie wpłynęła na postać Sofii

STARLINKI

Dodajmy, jednego z tych dni podczas uroczystej kolacji w Pałacu Królewskim, z udziałem rodziców Karla Philippa, króla Karola Gustawa i królowej Silvii, jego starszej siostry, księżniczki Wiktorii z mężem księciem Danielem, rodzina królewska świętowała szybkie uzupełnianie.

Карл Филипп и София пришли торжественный ужин в Королевском дворце Стокгольма

Carl Philipp i Sofia wzięli udział w uroczystej kolacji w Pałacu Królewskim w Sztokholmie