Miłosne sprawy księcia Harry'ego są nieustannie omawiane w prasie. Tym razem godny pozazdroszczenia kawaler znów wywołał plotki. Podczas Polo Challenge Polo Challenge został zauważony przez wykonawcę Elli Golding.

Emancypowane zachowanie

W Berkshire, 31-letni Harry i 29-letnia Ellie, po oficjalnej części sportu, usadowiły się wygodnie na dywanie, siedząc obok nich. Młodzi ludzie przyjęli i flirtowali, mówią naoczni świadkowie. Po wypiciu piwa para zakryła koc, aby nie dokuczać paparazzi i zaczęła się całować.

Czy warto wierzyć osobom z wewnątrz, czas pokaże. W końcu fotodokumenty czułości rudowłosego księcia i blond piosenkarki, których nie mają!

Czytaj także
  • Książę Harry po raz pierwszy wspomniał w oficjalnym przemówieniu Megan Markle
  • Autor opowieści o zaręczynach księcia Harry'ego i Megan Markle mówił o szczegółach tej sesji zdjęciowej
  • Od niemowlęcia do pana młodego: 40 zdjęć księcia Harry'ego, z którego nie odwrócisz wzroku!

Długoletnia znajomość

Harry i Ellie często krzyżowali się podczas wydarzeń. Ich pierwsze spotkanie miało miejsce na ślubie księcia Williama i Kate Middleton w 2011 roku, gdzie Golding śpiewał dla gości. Dziewczyna lubiła brata pana młodego, ale jej serce było zajęte. Najpierw poznała Eda Shirana, potem Grega Jamesa, a na wiosnę zerwała stosunki z Dougiem Pointerem, a teraz wolną dziewczyną.

Sam Harry nie ukrywa, że ​​jest przyciągany do Ellie, ale krewni nie akceptują jej kandydatury. Koronowani krewni obawiają się, że jej kariera muzyczna i status żony księcia są niekompatybilne.

Элли Голдинг выступила на мероприятии Audi Polo Challenge Принц Гарри принял участие в турнире по поло Гарри и Элли знакомы давно
Принц и певица в 2014 годуДевушка всегда нравилась рыжеволосому ловеласуВесной  Элли рассталась с бойрендом Даги Пойнтером