Wczoraj miał miejsce nieprzyjemny incydent z raperem Tygą - jego pracownicy skonfiskowali samochód. Incydent ten miał miejsce na parkingu w pobliżu supermarketu, gdzie raper i jego dziewczyna Kylie Jenner opuścili jaskrawozielone Ferrari i poszli na zakupy.

W przypadku długów należy zapłacić

Chłopak Kylie ma bardzo drogie upodobanie. Po prostu uwielbia ekskluzywne i drogie samochody. A Tyga nie tylko stale je zmienia, ale także uwielbia robić prezenty Jennera na ważne wydarzenia, które zawsze są samochodami. W tym roku w urodziny Kylie raper zaprezentował jej Ferrari, a to zostało zaprezentowane przez Maybacha. Okazało się, że Tyga ich nie kupuje, ale bierze je na kredyt. Zgodnie z prawem stanu Kalifornia, jeśli pożyczkobiorca opóźnił płatność przez co najmniej miesiąc, bank może skonfiskować pojazd. Jak wyjaśnił bank, z którym pracował raper, nie spłaca pożyczki przez 3 miesiące, dlatego instytucja finansowa podjęła tak radykalny krok. Wszelkie komentarze na temat tego, że Tyga jest nierzetelnym płatnikiem, nie zostały odebrane od piosenkarza, a sądząc po tym, jak wydarzenia się rozwiną, nie dotrą na miejsce.

Kylie nie pozostawia kochanka w kłopotach

19-letni Jenner jest szalony na punkcie swojego kochanka. Wielokrotnie stwierdziła to na swojej stronie na Instagramie, publikując szczere zdjęcia z Tyga i przekazując im miłosne przesłania dla piosenkarza. Aby nie był zbyt zdenerwowany i zaniepokojony skonfiskowanym samochodem, Kylie poszła na bardzo szlachetny krok. Dziś rano przedstawiła swojemu kochankowi biały crossover Bentleyga o wartości 230 000 USD. Ten moment, tak jak powinien być z rodziną Kardashian-Jenner, został złapany w kamerę, a następnie opublikowany w Internecie. Film pokazuje, jak Kylie po raz pierwszy opowiada o samochodzie, pokazując salon, a potem pojawia się raper i raduje się, nie kryjąc emocji, nie obejmując i nie całując kochanka.

Czytaj także
  • Kylie Jenner zademonstrowała wąską talię dwa miesiące po porodzie
  • Taiga powiedziała, czy jest ojcem dziecka Kylie Jenner
  • Kylie Jenner radykalnie zmieniła kolor włosów

Tyga i Kylie postanowiły oznaczyć zakup samochodu

Kylie nie byłaby z rodziny Kardashian-Jenner, gdyby nie powiedziała fanom w sieci społecznościowej, że zdecydowali się "umyć" zakup Tyga. Wieczorem młodzi ludzie udali się na imprezę w Los Angeles do jednego z ich przyjaciół na prezent od Tyga. Przy okazji okazuje się, że w wyborze ubrań Kylie jest bardziej powściągliwa. Pojawiła się na imprezie w brązowym zestawie, składającym się z krótkiej sukienki i kurtki z My Style Mode za jedyne 60 $.

Рэпер Tyga Кайли Дженнер Ferrari, который у рэпера конфисковал банк
Кайли подарила возлюбленному белый Bentley«Для моей детки», - подписала фото КайлиРэпер очень обрадовался подарку Кайли
Кайли и Tyga отправились на вечеринку на новом автомобилеКайли очень счастливаНа вечеринку Кайли надела наряд за 60 долларов