Piękna blondynka, utalentowana aktorka z wielką literą Charlize Theron wielokrotnie dowodziła, że ​​nie wystarczy zatrzymać się, jeśli chodzi o pracę nad rolą. Zmienić nie do poznania? Łatwo! Odzyskać w 13-16 funtów? Łatwo! Zmierz się fantastycznym makijażem i graj jedną ręką? Ona odpowiada: tak!

W tym czasie cuda wytrwałości i odwagi aktorki musiały wykazać się podczas pracy nad bojownikiem "Atomic Blond", którego premiera zaplanowana jest na lato.

Актриса пострадала из-за собственного усердия

Okazuje się, że 41-letnia supergwiazda doznała ostatnio poważnej kontuzji na planie. Natychmiast straciła dwa zęby! A czas na leczenie był bardzo mały, ponieważ aktorka przez długi czas nie mogła wypaść z filmowego procesu.

Kiedy Charlize pokazała tylko scenariusz przyszłego filmu, zastanawiała się, czy poradzi sobie z zadanym przed nią zadaniem? Faktem jest, że zgodnie z zamysłem reżysera miała ona rolę szpiega-zabójcy, który osobiście wyeliminował wszystkich jej wrogów. Najciekawsze jest to, że: większość sztuczek Charlize musiała wykonać na własną rękę.

Кадр из фильма

Oto co artysta powiedział na ten temat w wywiadzie dla reporterów:

"Myślałem: takie role zawsze wykonuje człowiek, no cóż, lub Angelina Jolie, w ostateczności. Musiałem ciężko trenować. Zajęło to 2 tygodnie i postanowiłem porozmawiać z reżyserem. Zauważyłem, że nie powinienem być tak trudny do wytężenia, ponieważ w kadrze wszystko dzieje się dla zabawy. Na co otrzymałem odpowiedź, nie, mówią, musisz zrobić wszystko na serio! "
Sparingi z Keanu Reeves

Ważne jest, aby zauważyć, że aktorka bardzo poważnie podeszła do pracy nad "Atomową blondynką". Trenowała z wyprzedzeniem, aby utrzymać obronę i zadawać miażdżące ciosy. Aby pomóc gwiazda przyszedł jej stary przyjaciel i kolega, Keanu Reeves.

Faktem jest, że reżyserem filmu był David Leitch, który pracował nad swoim projektem "John Wick". Sharon postanowiła, nie tracąc czasu na próżno, wziąć kilka lekcji sztuk walki i dołączyła do Reevesa w przygotowaniach do strzelaniny.

Шарлиз Терон подпортила свою красоту

Oprócz współpracowników w filmie "Słodki listopad" i "Diabelski adwokat", 8 trenerów pracowało z Charlize, jednak gdy chodziło o prawdziwe pojedynki na planie, Charlize prawie upadł!

Czytaj także
  • Charlize Theron udzielił interesującego wywiadu dla magazynu ELLE
  • 19 celebrytów, którzy biorą udział w śmierci ludzi
  • To niezrównane Keanu, czyli 26 chwil, które sprawiły, że internet śmieje się z łez ...
Шарлиз Терон училась драться с Киану Ривзом

Nawet będąc w świetnej formie fizycznej, aktorka wytężyła cały program, wyciskając z siebie maksimum. W pewnym momencie "blond" poczuła, że ​​nie ma już siły. Aby nie stracić twarzy, aktorka, która miała mocz, zacisnęła szczęki iw tym momencie jej dwa zęby po prostu rozdzieliły się na części, nie będąc w stanie wytrzymać takiego nacisku. I mówisz: strzelanie etapowe ...