Wczoraj wieczorem szwedzka rodzina królewska stała się bardziej dla jednej osoby - 38-letniej księżniczki Wiktorii, urodziła uroczego synka. Mąż dziedzica tronu potwierdził radosną nowinę.

Naciśnij Wyciąg

Książę Daniel Westling zgromadził dziennikarzy w holu szpitala Karolinska w Sztokholmie, gdzie kilka godzin temu urodziło się ich drugie dziecko.

Nowo narodzony ojciec powiedział, że dziecko i jego matka czują się dobrze i wkrótce wrócą do domu. Dziecko urodziło się z wagą 3,6 kg i wzrostu 56 centymetrów. Dumny Daniel sam przeciął pępowinę.

Nieco zawstydzony książę powiedział, że byli bardzo szczęśliwi i już zdążyli dostrzec, że syn jest jak jego matka.

Chociaż nadal nie był w pełni świadomy, jak to jest być ojcem dwojga dzieci, ale wierzy, że to jest niesamowite, były trener fitness otworzył swój umysł na kamery.

Sprawy pałacowe

Oficjalnie interesująca pozycja księżniczki koronnej pojawiła się we wrześniu zeszłego roku. Szwedzi z niecierpliwością czekają, kiedy sąd królewski ogłosi nazwisko noworodka i kiedy oni robią zakłady bukmacherskie.

Para ma już 4-letnią córkę, Estelle, więc mały książę budzi tylko trzecią pozycję na tronie.

Czytaj także
  • Szwedzki Pałac Królewski opublikował nowe portrety księżniczki Estel i księcia Oskara
  • Szwedzka rodzina królewska zaprezentowała nowy oficjalny portret księżniczki Wiktorii
  • Chrzciny syna księcia Carla Filipa i księżnej Zofii miały miejsce w rezydencji Drottningholm

Opowieść o Kopciuszku "przeciwieństwo"

Victoria i Daniel zostali wprowadzeni na siłownię, ona była księżniczką, a on był zwykłym trenerem. Pomimo protestów koronowanych rodziców i świeckiego społeczeństwa, mówiącego o mezaliansie, księżniczka nadal spotykała się z prostym facetem i po dziewięciu latach związku wyszła za niego w 2010 roku.

Według niej ich uczucia i zaufanie do Daniela były tak silne, że nie bała się walczyć o swoją miłość. Teraz ucichła namiętność wokół nierównego małżeństwa, a nawet sceptycy twierdzą, że są piękną i harmonijną parą!

У принцессы  Виктория и ее супруга принца Даниэля 2 марта родился сын Супруг наследницы престола дал  пресс-конференцию в клинике Врач принимавший роды принцессы
38-летняя Виктория на официальном мероприятии незадолго до радостного соытияБрат принцессы Виктории, принц Карл Филипп и его жена София, ждут малыша в следуВиктория и Даниэль с Эстель и новорожденным малышом
На фото Виктория с новорожденной ЭстельОни поженились летом 2010 годаНесмотря на мезальянс Виктория и Даниэль красивая, крепкая и гармоничная пара