Jeśli jakiś czas temu nikt nie słyszał o zielonej kawie, teraz ten produkt staje się coraz bardziej popularny. Zapotrzebowanie na nią znacznie wzrosło, odkąd odkryto najbardziej przydatne jej właściwości: zdolność tłumienia apetytu. Teraz pytanie, gdzie kupić zielona kawa , obawia się nie tylko smakoszy, ale także wszystkich tych, którzy starają się przyspieszyć proces utraty wagi.

Jaka jest różnica między kawą zieloną a zwykłą?

Niewiele osób myślało o tym, co zwykle sklepy oferują nam nie produkt naturalny, ale już palone ziarna kawy. W naturze kawa ma bladożółto-zielony kolor, a wszystko, co zwykle pijemy, jest już produktem, który został poddany wstępnej obróbce. Popularność zwykłej czarnej kawy jest łatwa do wytłumaczenia: w przeciwieństwie do jej bardziej naturalnego odpowiednika, ma oszałamiający smak i szlachetny kolor. Zarówno ta, jak i inna odmiana doskonale tonuje i daje ładunek radości, ale tylko zielona kawa jest w stanie zmagać się z apetytem.

Ponadto smak zielonej kawy jest inny, a nie na lepszy. Niektórzy uważają, że zielona kawa jest bardzo pikantna i niezwykła, podczas gdy inni zauważają przyjemną kwaskowatość, podczas gdy inni uważają ją za nieprzyjemną i trawiastą. Ale jak wiadomo, nie ma smaku i koloru towarzysza: trudno jest dać takie cechy produktu jednoznacznej ocenie.

Zielona kawa różni się od czarnej i w dotyku: jej ziarna są bardziej wilgotne, mają pewną wagę. Jest to zrozumiałe: podczas prażenia wilgoć wyparowuje, dlatego też zwykła odmiana wydaje się łatwiejsza.

Ważną różnicą między zieloną kawą jest niska zawartość kofeiny (ta substancja jest produkowana i namnażana w procesie prażenia). W przeciwieństwie do zwykłej czarnej kawy naturalny odpowiednik ma o wiele więcej przydatnych substancji i właściwości związanych z ich obecnością. W procesie obróbki cieplnej kwas chlorogenowy znika z ziaren, co hamuje proces wchłaniania tłuszczu, ale zostaje zachowany w zielonej kawie. Ten składnik pomaga ciału skutecznie walczyć z nagromadzonym tłuszczem i nie pozwala na tworzenie nowego.

Gdzie kupić zieloną kawę?

Marzeniem każdego, kto był podekscytowany ideą odchudzania, jest kupowanie taniej zielonej kawy. Obecnie istnieje wiele różnych sposobów osiągnięcia tego celu, a niektóre są bardziej wiarygodne, inne mniej.

Kup zieloną kawę w sklepie internetowym

Bardzo łatwo kupić zieloną kawę przez Internet: jest ona oferowana przez wiele witryn, wiele z nich ma dostawę i całkiem rozsądne ceny. Ta metoda ma jeden minus: nie wiesz na pewno, co dostaniesz. Być może produkt wygasa, a ten sklep działa na ogół nielegalnie, bez licencji i innych rzeczy. Ponadto, jeśli wypijesz kawę po raz pierwszy, prawdopodobnie będziesz zainteresowany rozpoczęciem patrzenia na produkt, sprawdzeniem opakowania itp.

Kup zieloną kawę w sklepie w sklepie

W przeciwieństwie do zakupów online, w tym przypadku można przekręcić w ręce opakowania, węszyć, porównać różne opcje i ceny. Oczywiście jest o wiele przyjemniej niż zamawianie towarów w nieznanym miejscu, ale w tym przypadku najprawdopodobniej zapłacisz za nieco droższy produkt. Oprócz zwykłych supermarketów i aptek zieloną kawę można znaleźć w specjalistycznych sklepach, w których sprzedaje się wysokiej jakości herbaty i kawę. W takim miejscu możesz wyświetlić produkt bardziej szczegółowo, a czasem uzyskać poradę od kompetentnego sprzedawcy.

Gdziekolwiek zdecydujesz się kupić zielony kawa , zwróć uwagę na datę pakowania, prestiż samej marki i odpowiedzi znajomych. Wszystko to pomoże ci nie pomylić się z wyborem i kupić dobrą wersję produktu.

Istnieje lista numerów telefonów i adresów, pod którymi można kupić zieloną kawę.

W Internecie:

 1. Zielona kawa "Zielona kawa 800" opracowana przez amerykańską kampanię "Leptyn", wykonana w Australii, Kijowie - +380 (66) 410-32-17, Aleksander
 2. Leptin Green Coffee 1000 Plus zielona kawa do odchudzania oryginał, Kijów - +380 (68) 718-88-61
 3. Zielona kawa do utraty wagi Leptin Green Coffee 800 (zielona kawa), Odessa - +380 (96) 238-47-81
 4. Zielona kawa ARABICA BRAZYLIA SANTOS (Arabica Brasil Santos) 250 g, Charków - +380 (50) 605-18-58, +380 (93) 987-34-68, +380 (67) 156-12-25
 5. http://zeleniykofe.ru (Email: [email protected] )
 6. http://abrecafe.ru

W aptekach:

 1. Moskwa - Pharmacy LLC "Lanfarm", miasto Bratislavskaya tel.8-495-345-43-64
 2. kup taniej zieloną kawę
 3. Jekaterynburg - Zapytaj w sieci aptek "Valeta". Tel: 8 (343) 25-74-999
 4. Chelyabinsk - Zapytaj w aptekach "Live Drop" i "Classic".
 5. Abakan - Apteka "Viva-Pharma", Friendship of Peoples Ave., 23 ph. (3902) 28-21-88
 6. Rostów nad Donem - "Rodzinne serce aptek", ul. Koltsewaja 3, 58 (w pobliżu szpitala położniczego №5). Tel: (863) 236-90-73, 236-90-79.
 7. Vladikavkaz - Apteka "Victoria Farm" Adres: ul. Keysayeva, 17. Tel: (960) 406-71-42
 8. Tobolsk - Apteki sieciowe "LONGOLET", [email protected] , t. (3452) 25-30-11, 8 912 993 07 03.
 9. Nizhnevartovsk - Sieci aptek "Remedium".