Kiedy zamierzamy spędzić długo oczekiwane wakacje w "City of Lions", rozsądnie jest spróbować obliczyć wszystkie wydatki, przynajmniej najwięcej, i zapytać, jak tanio podróżować do Singapuru, biorąc pod uwagę, że droga zajmie Ci kilka godzin.

Singapur - miasto-państwo, w którym znajduje się jeden z największych portów lotniczych na świecie - Lotnisko Changi . I jest to bardzo wygodne, że z dużych miast Europy i niektórych krajów WNP są bezpośrednie loty Singapore Airlines . Nie jest to jednak najtańsza przyjemność, ponieważ loty bezpośrednie są prawie zawsze najdroższe. Cena biletu lotniczego zależy od wielu czynników: ceny paliwa, kursów wymiany walut, dodatkowych opłat itd., Więc jeśli chodzi o ich inteligentne kupowanie, można zaoszczędzić pieniądze. Poniżej znajdują się główne punkty, które można tanio dostać do upragnionego Singapuru.

Małe sztuczki
 1. W Azji loty z Air Asia są bardzo popularne, ponadto przewoźnik ten uważany jest za względnie budżetowy. Transfer przez Bangkok, Katar, Kuala Lumpur, Pekin, Zjednoczone Emiraty Arabskie lub Sri Lankę jest tańszy niż loty bezpośrednie, czasem co najmniej 2-3 razy.
 2. Koniecznie przestudiuj wszystkie oferty specjalne w kierunku Azji. Być może będziesz w stanie podróżować kilka dni w 2-3 miastach oprócz Singapuru, a dodatkowo uzyskasz przyzwoitą korzyść z lotów.
 3. Lot klasy ekonomicznej jest około 2-3 razy tańszy niż klasa biznesowa; Jest to wybór większości turystów, jeśli nie potrzebujesz specjalnych usług i dodatkowych usług.
 4. Bilet zakupiony natychmiast iz powrotem, z reguły jest nieco droższy, jeśli kupiłeś bilet tylko w jedną stronę.
 5. Długoterminowe planowanie zawsze ci pomoże. Im wcześniej kupiłeś bilet, tym mniej za niego zapłacisz. Optymalne do zakupu przez 3-6 miesięcy przed odlotem. Ale bilety kupione dzień wcześniej, zawsze o 15-20% droższe.
 6. Taryfy często grają nie ostatnią rolę. Kupując bilet, którego nie można przekazać, oszczędzasz jak najwięcej w porównaniu do zwykłych biletów.
 7. Należy pamiętać, że niektórzy przewoźnicy udzielają zniżek rodzinom lub grupom turystów, więc często nie ma różnicy, trzej z was latają lub cała czwórka. Również osoby poniżej 25 roku życia mogą zarejestrować zniżkę dla młodzieży, co również jest bardzo miłe.
 8. Zwiększaj zyski w ciągu tygodnia, optymalnie - we wtorek i środę. Uważa się, że podróże turystyczne w weekendy osiągają swój szczyt, szczególnie w piątkowe loty nocne.
 9. Przyjazd jest lepszy do zaplanowania na noc od niedzieli do poniedziałku, ze względu na masową niepopularność tego czasu bilety są znacznie tańsze.
 10. Naucz się dokowania różnych rodzajów transportu. W konkretnym dniu bilet może być tańszy z Pragi niż z Wiednia. A wybierając miejsce wyjazdu - Petersburg lub Helsinki - druga opcja jest bardziej ekonomiczna. Pokonanie dystansu 350 km zwiększy Twój koloryt i wrażenia, a Twoje finanse pozwolą na przyjemniejsze wydatki turystyczne.
 11. Po przybyciu do Singapuru firma korzysta z usług taksówkowych lub bierze do wynajęcia , będzie bardziej opłacalna, a do tańszej jest się taniej transport publiczny na przykład metro (aby ograniczyć koszty do minimum, zalecamy zakup mapy turystycznej Singapore Tourist Pass lub EZ-Link ). Cóż, wniosek wizowy , ubezpieczenie i hotel lub hotel wcześniej umówiłeś się online.
Схема направлений Сингапура Przydatne linki
 1. Bilety Air Asia można kupić tylko na stronie internetowej firmy www.airasia.com.
 2. W naszych czasach rabaty i wyprzedaże są na wszystko, a bilety lotnicze nie stanowią wyjątku, spójrz na stronę www.engine.aviasales.ru, współpracuje z ponad 700 partnerami i jest uważana za bardzo dużą i niezawodną wyszukiwarkę. Aplikacja będzie niezależnie polecać najbardziej tanie loty.

Nie bój się kupować biletów przez Internet, zwykle bilety lotnicze umożliwią ci lot tam, ale na pewno zrobią przyzwoitą marżę. Miłego wypoczynku!