W Azji wiele linii lotniczych z powodzeniem działa, ale tylko jeden - Singapore Airlines ma światową sławę i reputację dzięki doskonałej obsłudze. Jakość pracy potwierdza wiele nagród, nagród i ocen wiodących firm konsultingowych. Każdego roku samoloty Singapore Airlines przewożą około 20 milionów pasażerów z czterdziestu krajów świata.

O firmie

Singapore Airlines została założona 1 maja 1947 roku, pierwotnie istniała pod nazwą Malayan Airways, ale po dwóch dekadach została przemianowana na Singapore Airlines. Jego stałą bazą jest główny cywil Lotnisko w Singapurze - Changi , dobra lokalizacja pozwala wykonywać loty bez międzylądowań w Europie, Azji Południowo-Wschodniej i Australii. Aby uwzględnić tę listę głównych miast w USA, linie lotnicze planują wprowadzenie samolotów dalekiego zasięgu wyposażonych tylko w klasę biznesową.

Dla swoich pasażerów firma często zapewnia kupony rabatowe na rozrywkę i zakupy w Singapurze, okresowo przeprowadzając sprzedaż biletów. W Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds znajduje się egzemplarz wzorowej stewardessy w krajowym mundurze firmy.

Samoloty linii lotniczych Singapore Airlines

Flota linii lotniczych to około stu statków, głównie nowych. Taka jest polityka Singapore Airlines, zgodnie z którą firma nabywa jedynie nowy sprzęt, w ciągu 5-7 lat samoloty są odpisywane i zastępowane nowymi egzemplarzami.

Dłuższe, szerokokadłubowe samoloty, takie jak Airbus A330-343E, Airbus A380-841, Boeing 777-200 i Boeing 777-312 ER, są uznawane za główny transport. To właśnie Singapore Airlines były pierwszymi, które umożliwiły dwupokładowy Airbus A380 przed lotami.

W flocie, większość samolotów z salami trzyklasowymi (gospodarka, biznes, pierwsza), ale niektóre z samolotów Boeing 777-200 działały w układzie dwóch klas kabiny (biznes i gospodarka).

Dużo uwagi poświęca się komfortowi pasażerów: odległość między siedzeniami w klasie ekonomicznej jest nieco większa, aw biznesie iw pierwszej klasie fotele są całkowicie rozłożone na rozkładane siedzenia. Pasażerom oferowane są gry i filmy wideo za pośrednictwem monitorów osobistych.

Stewardesy w Singapore Airlines

Uważa się, że stewardesa z Singapuru jest najbardziej idealna na świecie. Wiele dziewcząt jest zwycięzcami różnych konkursów piękności. Są silnie związane z azjatycką gościnnością i prawdziwym południowo-wschodnim pięknem i wdziękiem.

Mundury dla stewardesy - Sarong Kebaya (Sarong Kebaya) - wykonane przez szkice francuskiego projektanta mody Pierre'a Balmaina. Istnieją cztery możliwe kolory, z których każdy mówi o pozycji stewardesy.

Стюардессы

Singapore Airlines - Luksusowe

Luksusowe siedzenia są dostępne tylko w Airbus A380, nazywa się je apartamentami, cena jednego miejsca to ponad 20 000 €. Kupując taki bilet, znajdziesz się w osobistej kabinie ze skórzanymi i drewnianymi wykończeniami. Mini-pokój można z łatwością dostosować do potrzeb, w pokoju jest łóżko, telewizor i wiele portów USB oraz różne adaptery. Lunch serwowany jest przez szefa kuchni w tym szklanym naczyniu.

Сьюиты

Singapore Airlines First Class

Bardzo popularne fotele pierwszej klasy w samolocie Boeing 777-300ER. Jest to wygodne, szerokie osiem foteli z wszystkim, czego potrzebujesz: jako pasażer pierwszej klasy masz możliwość wyboru i zamówienia jednego z 60 dań z każdej kuchni na świecie z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem. Ta usługa nazywa się "Book the Cook".

Вход в первый класс

Singapore Airlines - Klasa biznesowa

W Klasie Biznesowej Singapore Airlines możesz latać w dowolnym kierunku z maksymalnym komfortem. Są uważane za najbardziej przestronne na świecie, tapicerowane doskonałej jakości skórą najwyższej jakości, a oprócz różnych pozycji mogą być włożone do pełnego łóżka.

Бизнес-класс

Singapore Airlines - klasa ekonomiczna

Fotele klasy ekonomicznej mają nowoczesny design, stworzony z najwyższej jakości i wygodnych materiałów dla Twojej wygody. Każde siedzenie w zagłówku ma 10,6-calowy ekran LCD do rozrywki podczas lotu.

Co ciekawe, w zależności od regionu, w którym lecisz, dostaniesz lunch kuchni azjatyckiej lub międzynarodowej.

Оснащение самолетов

Posiłki na rejsach obsługiwanych przez Singapore Airlines

Menu pokładowe dla każdej klasy jest kompilowane osobno, jak to jest w zwyczaju. Ale w każdym razie, nie odzwierciedlają one tych regionów, gdzie i nad którym latasz. Podczas lotów długodystansowych między oficjalnymi posiłkami z pewnością znajdziesz się w ciekawych przekąskach. Czasami są to słodkie smakołyki, a nawet prawdziwe lody.

Firma korzysta z usług zarządu kulinarnego, w skład którego wchodzą znani szefowie kuchni z Nowego Jorku, Mediolanu, Sydney i innych miast, łącznie 9 osób. Tworzą menu i udzielają porad na temat specjalnych zamówień. Ponadto na pokładzie Singapore Airlines, oprócz standardowych drinków, szampana i listy win, opracowano zgodnie z zaleceniami trzech ekspertów z Anglii, Australii i USA.

Pasażerowie, którym przysługują określone ograniczenia żywnościowe z przyczyn medycznych, dietetycznych lub religijnych, mogą zamówić specjalne posiłki w przedsprzedaży. Można to zrobić natychmiast po zakupie biletu lub nie później niż dzień przed odlotem. To zamówienie nominalne jest wykonywane indywidualnie dla Ciebie.

Menu koszerne lub talerz z orzechami nie podlega korekcie, jeżeli przed odlotem pozostało mniej niż 48 godzin.

Dzieci w kategorii wiekowej do roku, od roku do dwóch lat, w wieku od 2 do 7 lat, otrzymują odpowiednią żywność wiekową.

Варианты обедов

Zasady zwrotu biletów od Singapore Airlines

Aby być mniej frustrującym, zawsze pamiętaj: "Singapore Airlines" są skierowane do zamożnych pasażerów, którzy cenią sobie wygodę i mają możliwość zapłacenia za to.

  1. Bilety powrotne w Singapore Airlines odbywają się w miejscu zakupu i dla osoby, której nazwisko zostało nabyte po okazaniu paszportu.
  2. Jeśli kupiłeś tani bilet do klasy ekonomicznej: w promocji, ze zniżką, po specjalnej cenie, bilet nie zostanie w ogóle zwrócony, a twoja kwota zostanie "wypalona", lub zostanie ci zwrócona tylko ta część, która pozostaje po opłatach i karach.
  3. W przypadku zakupu biletu "kosztownego": wycieczka w pierwszej klasie lub biznes, roczna ekonomiczna lub ekonomiczna - kwota zostanie obliczona bez odliczenia.
  4. W przypadku przymusowego powrotu, w każdym przypadku cała kwota zostanie zwrócona, niezależnie od rodzaju i kosztu biletu. Dzieje się tak w przypadku śmierci pasażera lub członka jego rodziny, lub jeśli linie lotnicze Singapore Airlines nie mogą wykonać lotu, przełożyli go na dłużej niż 3 godziny, zastąpili typ samolotu lub klasę usług.
  5. Warunki zwrotu z miesiąca na rok, ale w każdym przypadku, przy zakupie biletu, wszystko jest zawsze powiadomione.