Kopenhaga - duże, nowoczesne miasto Dania , w którym każdy podróżny chce pozostać tak długo, jak to możliwe. Przed turystą często pojawia się problem z wyborem miejsca, w którym można się zatrzymać. Ale w wielkiej stolicy Danii takie problemy są szybko rozwiązywane, ponieważ w Kopenhadze znajduje się ponad 150 hoteli różnych klas. Powiemy Ci o najlepszych hotelach w mieście, wśród których możesz wybrać dla siebie idealne miejsce.

Hotele pięciogwiazdkowe w Kopenhadze

Jeśli szukasz luksusowych hoteli o eleganckim wnętrzu, dużej liście usług i doskonałej obsłudze, to hotele, które mają 5 gwiazdek, są właśnie tym, czego potrzebujesz. W Kopenhadze jest ich pięć. Rozważ dwie najbardziej popularne opcje dla turystów:

 1. Radisson Blu Royal Hotel . Hotel położony jest w centrum Kopenhagi i zdobył wiele dobrych recenzji. Tylko dzięki swojemu wyglądowi zasługuje na twoją uwagę. Jest to jeden z pierwszych drapaczy chmur w stolicy. Personel w nim mówi w sześciu językach świata, a pokoje są nowoczesne i doskonale czyste. W hotelu można uprawiać sport (w siłowni są indywidualni trenerzy), skorzystać z zabiegów odnowy biologicznej lub tańczyć w małej dyskotece. Istnieją trzy restauracje w którym możesz spróbować wykwintnych europejskich i Dania duńskie . Znajdziesz w hotelu ty i kantory, firmy wynająć samochód lub rowery, można zarezerwować wycieczki krajoznawcze i wiele więcej. Hotel Radisson Blu Royal jest oczywiście jednym z najlepszych hoteli w Kopenhadze, ale jednocześnie najdroższym. Za dzień spędzony w hotelu trzeba zapłacić ponad 80 USD. Dzieci do dwóch lat wolnego czasu w hotelu są bezpłatne.
 2. Radisson Blu Royal HotelRadisson Blu Royal Hotel номерРесторан в Radisson Blu Royal Hotel
 3. Hotel Marriott w Kopenhadze . Kolejny wspaniały pięciogwiazdkowy hotel w centrum Kopenhagi. Z pokoi roztacza się widok na całe miasto i port w mieście Sudhaven. Pokoje w środku są wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia, przytulne, czyste. Rano w hotelu serwowane jest bezpłatne śniadanie, a pozostałe posiłki można zjeść w hotelowej restauracji. Podobnie jak wszystkie pięciogwiazdkowe hotele, hotel Copenhagen Marriott oferuje szeroki zakres usług: opiekę nad dziećmi, masaże, wynajem samochodów, wymianę walut itp. Gościnny personel zna cztery języki świata. Dla dzieci poniżej dwóch lat, jak również dla ich łóżek w pokojach nie trzeba płacić. Koszt życia w tym hotelu wynosi 75 $, w luksusowych pokojach - 90.
 4. Copenhagen Marriott HotelНомера в Copenhagen Marriott HotelCopenhagen Marriott Hotel бар
 5. Hotel Zamek Kokkedal . Ten elegancki hotel położony jest w odległości 30 km od Kopenhagi, w niewielkim pałacu z XVIII wieku. Na jego terytorium działa najlepszy klub golfowy w stolicy. Oczywiście atmosfera w hotelu jest doskonała. Bez wątpienia lubisz jeździć konno lub rowerem w ogrodzie. Pomimo tak odległej lokalizacji, hotel jest stale odwiedzany, więc pokoje do rekreacji należy rezerwować z wyprzedzeniem. Wnętrze wykonane jest w stylu włoskim, nowoczesnym i przytulnym. W budynku znajduje się restauracja i bar, gabinety masażu i siłownie. Dla dzieci jest klub rozwoju dzieci, gdzie opiekują się nimi nianie. W hotelu Kokkedal Castle mieści się prywatna piwniczka z winem. Gromadzi wina kolekcjonerskie z Danii i Belgii, które można kosztować za opłatą. Koszt życia w hotelu - 85 dolarów, w pokoju VIP - 100.
 6. Kokkedal Castle HotelНомера в Kokkedal Castle HotelРесторан Kokkedal Castle Hotel

W tej kategorii hoteli wyróżniają się turyści i hotel Nimb, Skt Petri. Wszystkie są doskonałe, dogodnie zlokalizowane i wygodne. Powiedzieć, który z nich jest lepszy, jest dość trudne. Ale upewnij się, że twoje wakacje w pięciogwiazdkowych hotelach w Kopenhadze będą idealne.

Czterogwiazdkowe hotele

W Kopenhadze hotele, które otrzymały 4 gwiazdki, to znacznie więcej niż pięciogwiazdkowe hotele. Możesz je znaleźć zarówno w centrum stolicy, jak iw najbardziej odległych zakątkach miasta. Każdy hotel ma indywidualne i niepowtarzalne wnętrze, które jest bardzo popularne wśród wszystkich gości. Lista najlepszych hoteli czterogwiazdkowych w Kopenhadze obejmuje:

 1. Hotel Kong Arthur . Budynek hotelu został zbudowany w XVIII wieku. Mimo to jest to jeden z najlepszych nowoczesnych hoteli w Kopenhadze. Przyciąga turystów i to, że dekoracja i meble w hotelu wykonane są z eko-materiałów. Samo wnętrze jest trochę konserwatywne, wykonane w czerni i bieli. Na terenie hotelu znajdują się dwie restauracje i spa, kantor wymiany walut oraz wypożyczalnia samochodów. Na liście usług znajdziesz nianie, instruktorzy fitness, przewodnicy i tłumacze. Personel hotelu posługuje się trzema językami i zawsze służy pomocą w każdej sprawie. Koszt pobytu w hotelu wynosi 60 USD za noc.
 2. Hotel Kong ArthurНомер в Hotel Kong ArthurСПА в Hotel Kong Arthur
 3. Copenhagen Admiral Hotel . Ten wspaniały hotel mieści się w XVII-wiecznym budynku, który jest zabytkiem architektury Kopenhagi. Szykowne nowoczesne pokoje, magiczna atmosfera, przytulność i wygoda przyciągają dużą liczbę gości, dlatego warto zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem. Możesz zjeść kolację z całą rodziną w eleganckiej restauracji hotelu. Na miejscu znajduje się centrum fitness, kilka gabinetów masażu, pokoje dziecięce i salon biznesowy. Tutaj możesz zarezerwować sobie mały spacer wzdłuż kanału w Kopenhadze na jachcie lub nawet statku. Odpoczynek w tym hotelu przyniesie Ci tylko przyjemność, a przyjazny personel pomoże rozwiązać każdy problem. Koszt utrzymania wynosi 65 USD za noc.
 4. Copenhagen Admiral HotelНомер в Copenhagen Admiral HotelCopenhagen Admiral Hotel ресторан

Te hotele znajdują się w centrum Kopenhagi, więc dotarcie tam nie będzie trudne. Ale jeśli chcesz osiedlić się w innych częściach stolicy, zwróć uwagę na następujące hotele:

 • Scandic Palace Hotel;
 • Copenhagen Plaza;
 • Tivoli Hotel.
Scandic Palace HotelCopenhagen PlazaTivoli Hotel
Trzygwiazdkowe hotele

W Kopenhadze są hotele, które otrzymały tylko trzy gwiazdki. Nie są tak duże jak te czterogwiazdkowe, mają skromną listę usług, a sam styl budynku nie wyróżnia się szczególnym luksusem. Ale te wady są prawie niewidoczne ze względu na przyjazny personel, miłą atmosferę i przytulność w hotelach. Oczywiście trzygwiazdkowe hotele w Kopenhadze nie są drogie. Za dzień w nich zapłacisz 45-50 dolarów. Ze wszystkich hoteli w tej kategorii turyści najczęściej wybierają:

 • DGI-byens Hotel;
 • Best Western Hotel City;
 • Copenhagen Mercur Hotel;
 • Copenhagen Star Hotel;
 • Hotel Tiffani.

Będąc w stolicy Danii, nie zapomnij odwiedzić następujących atrakcji: słynnego Pomnik małej syrenki , zamki Amalienborg , Christiansborg i Rosenborg , najbardziej interesujące Muzea w Kopenhadze wśród których Duńskie Muzeum Narodowe , Świat G.H. Andresen , Muzeum Ripley , Muzeum Thorvaldsen , erotyzm i fascynujące Experimentarium .

DGI-byens HotelCopenhagen Star HotelHotel Tiffani