Najbardziej zaludnione miasto Maroko - Casablanca - to nie tylko zakupy i wakacje na plaży . To egzotyczne miasto obfituje w wiele tajemnic. Turysta w Casablance może zainteresować zabytki i wiele się nauczyć o historii i kulturze Maroka. Zamień zwykłe zwiedzanie w naprawdę ekscytujące i przydatne dla poszerzenia horyzonty zawód pomoże nam wycieczki do Casablanki po rosyjsku.

Wycieczki krajoznawcze
  1. Oczywiście warto zacząć od zwiedzania Casablanki. Jest to zalecany minimalny program dla każdego odwiedzającego miasto i doskonała baza do dalszych wycieczek dla najbardziej interesujących turystów. Podczas tej wycieczki zostaną pokazane najważniejsze zabytki miasta, odbędą się wzdłuż głównych i najbardziej malowniczych ulic, z obowiązkową wizytą w historycznych i handlowych dzielnicach. Zwykle koszt zwiedzania obejmuje podróże specjalnym autobusem i, oczywiście, historię przewodnika. Taka wycieczka kosztuje około 300 $.
  2. Doskonała opcja dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o Casablance, jednocześnie poszerzając wiedzę i na temat innych miasta w Maroku uważany za połączoną wycieczkę. Przykład - Stadion Casablanki i Rabatu . Obejmuje zwiedzanie głównych atrakcji tych dwóch miast. Jego koszt waha się w okolicach 350 USD.
  3. Kolejna połączona wycieczka zatytułowana "Classics of Imperial Cities" trwa pięć dni i obejmuje zwiedzanie kilku słynnych miast Maroka (w tym Fez i Agadir ). Warto taką wycieczkę około 1500 USD.
Co jeszcze zobaczyć?

Jeśli powierzchowne zwiedzanie zabytków Casablanki nie jest dla ciebie wystarczające, powinieneś wybrać się na wysoce wyspecjalizowane wycieczki. Nie zagłębiając się w szczegóły, tutaj znajduje się lista najpopularniejszych miejsc w Casablance, którą również zalecamy odwiedzić z przewodnikiem po rosyjsku.

КасабланкаНочной городРабат
Мавзолей Мухаммеда VМечеть ХасанаCathedrale Sacre Coeur