Casablanca Jest prawdziwym symbolem Maroko . Duży port, stolica biznesu i kultury, miasto, które mimo obfitości turystów zdołało zachować kolor i tożsamość. Dlatego przyjeżdżają tu turyści, przyciągają ich małe przytulne domy i luksusowe hotele , meczety, inne atrakcje i bogate możliwości spędzenia wakacji na plaży. O wakacjach na plaży w Casablanca porozmawiamy w tym artykule.

Najlepsze plaże w Casablance

Przede wszystkim należy zauważyć, że większość plaż w mieście została stworzona sztucznie. W tym samym czasie trudno je odróżnić od naturalnych. Najlepsze plaże Casablanki są piaszczyste. Należą do nich: Ain Diab, plaża Buznik, Cornish.

  1. Ain Diab . Ta plaża jest najczęściej czytana w Casablance. Sekret jego popularności, przede wszystkim w jego lokalizacji. Ain Diab znajduje się w pobliżu centrum miasta. Dlatego zawsze jest tam dużo ludzi. Przy okazji nie zawsze można pływać. Koliduje to z wysokimi falami. Dlatego w pobliżu plaży zostały wyposażone w baseny, wśród których znajdują się baseny dla dzieci. Baseny są przydatne dla Ciebie i jeśli jesteś fanem ciepłej wody. Woda w oceanie jest chłodna przy każdej pogodzie.
  2. Plaża Buznik znajduje się poza miastem, pomiędzy Casablancą i Rabat w miejscu o tej samej nazwie. Jest to raj dla surferów i turystów, którzy kochają falę.
  3. Z powyższych opcji, plaża w Kornwalii jest inna, po pierwsze, wysokie ceny. Nie ma miejsca na odpoczynek budżetowy. Elitarne plaże, przyjemne dla oka śnieżnobiały piasek i przejrzyste wody Oceanu Atlantyckiego - Cornish daje odwiedzającym wszystko, czego potrzeba do udanego luksusowego wypoczynku.
Айн ДиабBeach at BouznikaКорниш