Któregoś dnia zdarza się to u każdego - pierwsza płeć, pierwsze intymne odkrycia, pierwszy orgazm i wrażenia, które zostaną zapamiętane na całe życie. To wydarzenie wiąże się z udziałem dwóch osób, wiele zależeć będzie od partnera, a dotyczy to w szczególności mężczyzn. Jeśli przygotujesz się do działania z wyprzedzeniem, wszystko przejdzie bez problemu.

Pierwszy seks - psychologia

Jeśli rozpatrujemy ten proces z psychologicznego punktu widzenia, to ma on największe znaczenie dla dziewcząt. Utrata dziewictwa dla faceta jest bardziej naturalna i pożądana, ale dziewczęta od najmłodszych lat mówią, że można to zrobić tylko z ukochanym i stałym partnerem, a niektórzy ludzie mówią, że jest to brudne i niegodne zajęcie dla czystych i niewinnych dziewcząt. W rezultacie wielu przedstawicieli płci pięknej odczuwa lęk i podziw pierwszej warstwy, zwłaszcza że oczekują jedynie bólu.

Jest to zrozumiałe, ponieważ powoduje pierwsze pozbawienie seksu dziewictwa, a jeśli wierzyć książkom i historiom starszych przyjaciół, proces ten jest bolesny i towarzyszy mu przydział krwi. W tym samym czasie dziewczyna myśli również o konsekwencjach jej czynu, o tym, jak ten facet będzie się zachowywał po tym wszystkim, co się stało, czy odwróci się od niej, czy pochwali się swoim przyjaciołom itd.

Kiedy powinna być pierwsza płeć?

W krajach muzułmańskich i społecznościach cygańskich, dziewczyny są w związku małżeńskim w wieku 11-12 lat, a wielu chłopców w wieku 15 lat jest już ojcami. Tak, teoretycznie dziewczyna jest gotowa do poczęcia od momentu rozpoczęcia jej miesiączki, ale czy jest dla niego przygotowana fizjologicznie i psychicznie? Ciało rośnie i rozwija się do 17-18 lat, a wiek ten dla pierwszych lekarzy seksu nazywany jest idealnym. Inną rzeczą jest to, że współczesna młodzież jest bardziej wyzwolona w tej kwestii w porównaniu z tymi, którzy doświadczyli podobnych męczarni psychologicznych 20-30 lat temu.

Na ten temat zaczęli rozmawiać bez wstydu i swobodniej, ale tutaj ważne jest, żeby powiedzieć młodym o intymne relacje i jak to zrobi. Nie lekceważ moralnego i moralnego aspektu, ponieważ możesz zakochiwać się jak Romeo i Julia w młodym wieku i naturalne jest scalanie zarówno duchowo, jak i fizycznie, i możesz zachować swoje dziewictwo do 25 lat, ale daj je łajdakowi i łajdakowi, który nie docenia tego.

Jakie są odczucia podczas pierwszej płci?

Większość dziewcząt przygotowuje się na dyskomfort, ból i krew, ale nie wszystkim się to zdarza. Uczucia podczas pierwszej płci zależą od wielu czynników:

  1. Gęsta błona dziewicza. Im starsza dziewczyna, tym gęstsza jest ta śluzowa przegroda przed wejściem do pochwy. Jednak nie jest konieczne z tego powodu, aby przyspieszyć utratę dziewictwa tak szybko, jak to możliwe, ponieważ nie jest to ospa wietrzna. Ale nie warto go opóźniać. Specjaliści zalecają pierwsze doświadczenie w intymnych związkach do 25 lat.
  2. Wypełnianie pleśni naczyniami krwionośnymi i zakończeniami nerwowymi. Tutaj wszystko jest czysto indywidualne.
  3. Próg bólu kobiety.
  4. Ilość uwolnionego środka smarnego zależy bezpośrednio od stopnia wzbudzenia. Dlatego pierwszej płci musi towarzyszyć długie lub wystarczające preludium.
  5. Psychologiczna gotowość do seksu. W przypadku pierwszego aktu większość kobiet wybiera partnera, któremu doświadcza uczuć, odczuwa jedność dusz. Mężczyźni pod tym względem są mniej selektywni.
jak uprawiać seks po raz pierwszy

Porady dotyczące pierwszej płci

Nie ma standardowego algorytmu dla wszystkich, więc zainteresowani tym, jak prawidłowo zaangażować się w seks po raz pierwszy, można polecić relaks, nie martwić się i próbować po prostu być sobą. Seks jest szczytem, ​​kulminacją duchowej jedności, miłości, a zatem wystarczy spróbować dać kolejną przyjemność - coś, co chciałbyś zdobyć.

Jak przygotować się do pierwszej płci?

Szkolenie przedwstępne ma szczególne znaczenie dla dziewczynki i jeśli uważasz, że jest już zdenerwowana i zmartwiona, wtedy atmosfera i sytuacja powinny zostać dostosowane do odpowiedniego trybu. Uprawianie seksu po raz pierwszy nie zostanie przyćmione przez napięcie nerwowe i negatywne emocje, jeśli:

  1. Znajdź odpowiedni pokój. Najlepiej byłoby, gdyby stało się to w domu z dziewczyną lub chłopakiem, gdy oprócz nich nie będzie nikogo. Jeśli nie jest to możliwe, możesz wynająć pokój hotelowy.
  2. Dbaj o otoczenie i design - podnieś piękną, powolną muzykę, zapal świece, polej partnera i kieliszek wina. Z alkoholem lepiej nie żartować, inaczej pierwsza noc życia będzie beznadziejnie zepsuta.
  3. Na pierwszym spotkaniu w ich życiu wszyscy powinni być przygotowani. Faceci z reguły już doświadczają samozadowolenia i wiedzą, czym jest orgazm. I obojgu nie jest zbyteczne czytanie odpowiedniej literatury, oglądanie filmów erotycznych, poznanie wszystkiego o strefach erogennych i sposobach dawania przyjemności.

Jak zachowywać się podczas pierwszej płci?

Cóż, jeśli jeden z partnerów i jest lepszy, jeśli jest mężczyzną, ma już doświadczenie stosunki seksualne . Ale nawet jeśli obie są dziewicami, nie oznacza to, że nic się nie zmieni. Chociaż lepiej jest przygotować się z wyprzedzeniem psychologicznie. Ogólnie rzecz biorąc, terapeuci seksualni zalecają przejście do bezpośredniej penetracji dopiero po serii bezdotykowego seksu. Trzeba się dobrze nawzajem badać, aby przez jakiś czas ćwiczyć pieszczoty i dopiero wtedy może się zdarzyć pierwszy seks w życiu. To uratuje partnerów przed frustracją i innymi nieprzyjemnymi konsekwencjami.

Jak uprawiać seks po raz pierwszy?

Za pierwszym i za pierwszym razem, aby nie spieszyć się i nie próbować wszystkiego, co jest możliwe. Partnerzy dopiero zaczynają opanowywać naukę o miłości, więc wystarczy "minimum". Pierwsza płeć dziewczyny powinna pozostawiać przyjemne wrażenie, a osiągnięcie tego pomoże delikatnej i niespiesznej pieszczocie partnera. Ich czas trwania jest całkowicie indywidualny, ale nawet niedoświadczony partner w sprawach intymności zrozumie, czy lubią partnera czy nie.

Pozycje na pierwszą płeć

Fizjologicznie uporządkowane, że mężczyzna jest gotowy do zrobienia naraz, a kobieta potrzebuje czasu na podekscytowanie. Po uwolnieniu wystarczającej ilości środka pochłaniającego pochwę można przejść do bezpośredniego ukrycia. Pytając, co zrobić z pierwszą płcią i co pozować, nie można filozoficznie przestać klasycznego pozycja misjonarska . Jest to najbardziej udana opcja, nie tylko dla zerwania błon morowych. Jest to wygodne i psychologicznie. Dziewczyna nie musi kontrolować procesu i poruszać się w czasie z partnerem. Może się zrelaksować i zaufać ukochanej.

jak przygotować się do pierwszej płci

Co robić po pierwszej płci?

Odpowiedź na to pytanie w dużej mierze zależy od rodzaju ochrony, którą wybierają partnerzy. Jeśli mężczyzna zdecyduje się na użycie prezerwatywy, natychmiast udaje się do łazienki, aby ją usunąć i przeprowadzić higieniczne procedury. Jeśli para wybiera coś z żeli antykoncepcyjnych, środków poślizgowych i tabletek, należy o nie zadbać z wyprzedzeniem, chociaż nie jest to najlepsza opcja dla pierwszej płci, ponieważ wymaga kontroli czasu.

Pierwszy seks bez zabezpieczenia może zakończyć się ciążą, podobnie jak wszystkie kolejne i trzeba o tym pamiętać. Przybysz - człowiek wciąż jest trudny do opanowania, nie ma wystarczającej praktyki, i przerwał stosunek chroni przed ciążą tylko o 60%. Aby nie zaszła w ciążę po pierwszej płci, zaleca się wykonanie douching i zastosowanie antykoncepcji przeznaczonej do stosowania po stosunku bez zabezpieczenia.

Pierwszy seks - błędy

Jeśli oboje młodzi ludzie są przepełnieni pragnieniem podobania się, wszystko pójdzie jak w zegarku. Kolejna rzecz, jeśli partner jest niegrzeczny, pochopny i dba tylko o własną przyjemność. Wtedy będzie bolesny pierwszy seks, chociaż nieprzyjemne doznania mogą towarzyszyć kobiecie z wystarczającym podekscytowaniem. Ale dzięki zręcznym działaniom człowieka, jego dalszym pieszczotom i pocieszającym pocałunkom partner szybko zapomni o bólu i przyłączy się do procesu.

Ale błędy są skłonne nie tylko do robienia facetów. Często dziewczęta przygotowują się do długiego działania i zajmuje to tylko kilka sekund. Osoby zainteresowane tym, jak długo trwa pierwsza płeć, można powiedzieć, że wiele zależy od fizjologii i postawy, ale partner również się martwi, a jeśli robi to po raz pierwszy, jest mało prawdopodobne, że będzie w stanie wytrzymać i rozciągnąć przyjemność na długi czas. Więc nie dopingujcie go i nie śmiejcie się z niego. Jeśli obaj zdecydują się kontynuować ten związek, to w przyszłości z pewnością okaże się on z najlepszej strony.