Orgazm łechtania przeżywa prawie każda kobieta, ponieważ jej odbiór zwykle nie powoduje żadnych szczególnych trudności. A często po urodzeniu orgazm łechtaczki jest jedyny możliwy, ponieważ można zabronić kontaktu seksualnego z penetracją. Ale częściej te doświadczenia związane są z masturbacją, ale podczas seksu nie każdy może osiągnąć orgazm łechtaczkowy. Więc jak to uzyskać, załóżmy to.

Jak uzyskać orgazm łechtaczkowy?

Zasadniczo odpowiedź na pytanie, w jaki sposób osiągnąć orgazm łechtaczkowy, jest oczywista - do stymulacji łechtaczki. Ale nie zawsze jest to możliwe - wiele osób wybiera takie pozy dla seksu, w których stymulacja łechtaczki nie występuje, lub kobiety z jakiegoś powodu nie wahają się zrobić tego samodzielnie. Na koniec, należy zauważyć, wielki szaleństwo - co może być bardziej naturalne niż robienie rzeczy, które przynoszą najwięcej przyjemności? A jeszcze bardziej, nie milczcie na temat tego, że jesteście zadowoleni i nie łączcie swojego mężczyzny z pieszczotą łechtaczki. Chodzi o cunnilingus, jeśli z jakiegoś powodu odmawiasz tego rodzaju pieszczot, to warto spróbować, ponieważ jest to świetny sposób na osiągnięcie orgazmu łechtaczki. Hipokryzja i podążanie za nią nie są znane, ponieważ wymyślone normy moralne w seksie są niewłaściwe. Ale aby mieć możliwość stymulacji łechtaczki podczas seksu rękami, powinieneś wybrać odpowiednią postawę.

Stanowiska na orgazm łechtaczkowy

Zasadniczo, pozy mogą być dowolne, w których wygodne będzie dla ciebie lub partnera stymulowanie łechtaczki dłońmi. Na przykład, odmienność postawy misjonarza, gdy biodra są nieznacznie podniesione, dla wygody można umieścić poduszkę pod kością krzyżową. Ponadto, wiele kobiet, aby uzyskać orgazm łechtaczkowy, jak pozy leżące na boku, gdy mężczyzna jest z tyłu. I oczywiście słynna poza "69", gdzie bez niej! Z jednej strony jest dobrze - partnerzy mają możliwość równoczesnego seksu oralnego. Ale jest też minus - mężczyzna, zaczynający cieszyć się, może zapomnieć o potrzebie kontynuowania pieszczot lub ciągłego rozpraszania się własnymi uczuciami. Co jest nie do przyjęcia dla kobiety, która chce uzyskać orgazm łechtaczki - łechtaczka powinna być pieszczona przez cały czas, mała przerwa redukuje wszystkie wysiłki do minimum.

Aby zrozumieć, co jest dla Ciebie najlepsze, musisz poeksperymentować i znaleźć najbardziej dogodną pozycję. A w poszukiwaniu wygodnej postawy może pomóc masturbacja. Pamiętaj, w jakiej pozycji najlepiej się masturbujesz, w jakiej pozycji najszybciej osiągasz orgazm łechtaczki. Być może ta sama pozycja jest odpowiednia dla seksu.

Orgazm łechtaczki w czasie ciąży

Zdarza się, że w czasie ciąży, kobiety są przepisywane pełny odpoczynek w łóżku. Ale z jakiegoś powodu, aktywne seksualnie kobiety w ciąży uważają, że tylko orgazm pochwy jest zabroniony, ale orgazm łechtaczki, uzyskany przez pieszczotę jamy ustnej lub masturbację, jest dozwolony. Nic takiego, zakaz stosunków seksualnych nie dotyczy wszystkich rodzajów orgazmu. Ponieważ podczas odprężenia seksualnego nie ma znaczenia, czy jest to łechtaczka czy pochwa, zwiększa się przepływ krwi do narządów płciowych, a macica kurczy się, co zwiększa zagrożenie poronieniem.

jak uzyskać orgazm łechtaczki

Jaka jest różnica między orgazmem łechtaczki a pochwowym?

Wiele orgazmów łechtaczkowych uważa się za gorsze i dlatego nie zwracają na nie należytej uwagi i na próżno. Tak, różnica między orgazmem pochwowym i łechtaczkowym jest i jest znacząca - łechtaczka czuje się jak wybuch w okolicy narządów płciowych, podczas gdy fala pochwy przemieszcza się po całym ciele ciepłą falą. Ale orgazm łechtaczki może sprawić, że stosunek seksualny będzie bardziej intensywny, poza tym, pamiętamy, że nie wszystkie panie mają orgazm pochwowy ze swoimi partnerami. Zostaw swoją łechtaczkę bez uwagi.