Jeśli chodzi o loda, panie nie są tylko różnymi technikami. Dość często pojawia się pytanie, czy można próbować połykać nasienie, czy jest to szkodliwe? Jest wiele mitów i lęków związanych z tym męskim płynem, ktoś boi się tłuszczu, a ktoś zachodzi w ciążę. Niektórzy uważają, że plemniki z pewnością pomogą skórze mięknąć i naprężać się. Co z tego jest prawdą, a co nie, teraz załatwmy to.

Czy mogę zajść w ciążę po połknięciu nasienia?

Nie uśmiechaj się, wielu naprawdę wierzy, że ciąża może się zdarzyć, jeśli połkniesz spermę. Opinia ta należy do kategorii uprzedzeń, ponieważ z przewodu pokarmowego plemniki nie mogą w jakikolwiek sposób dostać się do macicy.

Czy jest możliwe odzyskanie spermy po jej połknięciu?

Skąd takie dziwne pytanie? Faktem jest, że istnieje dość powszechna opinia, że ​​nasienie ma pozytywny wpływ na zdrowie skóry, ze względu na jej wysoką wartość odżywczą. Jednak naukowcy nie spieszą się, aby potwierdzić użyteczność, ale nasienie w rzeczywistości zawiera użyteczne substancje. Są to wapń, fruktoza, witamina B12, magnez i cynk. Łyżeczka nasienia zawiera tyle witaminy C co pomarańcza.

A co z kaloriami, czy można przytyć z plemników? Jest to mało prawdopodobne, ponieważ łyżeczka tego produktu zawiera 6 mg tłuszczu i 5-7 kalorii. Jak taka niewielka ilość może wpłynąć na harmonię pań?

Czy jest szkodliwe połykanie plemników?

Najczęściej, gdy pytają, czy możliwe jest połknięcie nasienia, nie jest użyteczna ciecz, która jest przedmiotem zainteresowania, ale jej potencjalnie szkodliwy wpływ. Rzeczywiście, połknięcie nasienia może wywołać wiele nieprzyjemnych niespodzianek, od HIV po drozd. Dlatego, jeśli partner jest losowy (nowy), lepiej nie eksperymentować - ryzyko kontrakcji podczas seksu oralnego jest znacznie wyższe niż przy standardowym stosunku płciowym. Oprócz ryzyka złowienia chorób wenerycznych, połknięcie nasienia nie stanowi żadnego zagrożenia. Porozmawiaj o tym, że ze względu na męskie hormony zawarte w nasieniu, dziewczęta zaczynają rosnąć wąsy, nie mają dowodów naukowych.

Czy muszę połykać plemniki?

Prawdopodobnie lepiej nie pytać, czy możliwe jest połknięcie nasienia i dlaczego? Odpowiedź jest oczywista, ponieważ ludzie lubią to. To prawda, że ​​nie wszyscy, niektórzy wciąż będą wypluwać plemniki, czy też nie, a niektórzy kategorycznie sprzeciwiają się połykaniu nasienia. Tak więc, jeśli nie chcesz połknąć spermy z jakiegoś powodu, nie daj się zakrztusić tylko dlatego, że może to być partner taki jak on. Jeśli partner jest tak wrażliwy na ten płyn, pozbądź się plemników w jamie ustnej mniej zauważalnych. Zamiast od razu wpaść do wanny, spontanicznie napluj na przygotowaną serwetkę.

Jak połknąć spermę?

Pytanie jest oczywiście interesujące, jeśli nie możesz połknąć nasienia z powodu nieprzyjemnego smaku, a nie z innych powodów. W przypadku ekstremalnego braku akceptacji tego procesu nie pomogą żadne sztuczki. Jak prawidłowo połknąć spermę, co pomoże zmienić jej smak?

  1. Przed loda możesz jeść miętowe cukierki lub słodycze. Mięta zabije nieprzyjemny smak, a uczucie chłodu na skórze doda jej pikantności.
  2. Aby zmienić smak nasienia, musisz często oferować owoce (truskawki, ananasy, pomarańcze) lub soki.
  3. Najprostszym sposobem na uprzyjemnienie smaku jest użycie smarów o smaku lub zamiast tego używać miodu, śmietany, Jest szkodliwy dla połknięcia plemników syrop czekoladowy.
  4. Kobiety, które są w stanie zrobić głębokie gardło, nie myślą o tym, jak zmienić smak plemników, po prostu nie czują tego. Receptory smaku są skoncentrowane w języku, a jeśli plemniki nie wchodzą do niego, to praktycznie nie ma smaku.
  5. Jeśli smak nasienia wydaje się gorzki, powinieneś spróbować następnego sposobu na połknięcie go. Receptory odpowiedzialne za uczucie goryczy znajdują się z tyłu języka. Dlatego jeśli zatrzymasz nasienie przed ustami, a następnie szybko je połkniesz, wtedy nieprzyjemny smak nie będzie odczuwalny.